Alte știri din fotbal
Gigi Becali îl pune la punct pe Florin Tănase: „Nu poate să mărâie. Că mă sună pe mine când vrea, o dată la 3-4 luni, e adevărat”
0
De cine se teme Florin Pîrvu înaintea meciului cu Dinamo: „Pot face diferența”
0
Billel Omrani, în probe la clubul din Superligă: „I-am dat o șansă”
3
Rapid mai „închide” un transfer din Serie A: vine și mijlocașul pentru Pancu!
0
Știri din fotbal internațional
Nu a menajat-o nici pe Craiova! Răbufnire după meci: „Amatorii amatorilor!”
0
Ioan Varga spune că îi dă afară de la CFR Cluj: „Inclusiv pantaloni, antrenori și câțiva dintre jucători”
0
Antonio Folha, discurs nefiresc de liniștit, după umilința cu Tromso: „Știam ce ne așteaptă”
0
Panduru n-a mai suportat umilințele europene: „Suntem primii la șmecherie și caterincă! Să nu ne mai primească în Europa”
3
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
16
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
„Ne-am îmbolnăvit toți”. Coșmarul unor români într-una dintre cele mai ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
Sandoi, slab tare. Oare cine il tine in brate? Daca nu scapam de acest Alibec vom regreta mai tirziu. Prea egoist, individualist si cu nasul pe sus.Claditi o echipa!!!!!!!! Indiferent daca trebuie sa renuntati la unii sau la altii, vom avea sanse la calificare doar atunci cind toti vor forma o echipa.
yes avem viitorul asigurat la calificari ratate tot asa si la mai multe ca fotbal profesionist nu mai avem de mult acum practicam fotbalul amator mai prost e ca astia de la fifa si uefa ne baga in seama.
asa antrenor, asa echipa. surzi, orbi, muti. traiasca sandu si mitica.nonvaloarea este la ea acasa.ma duc sa vomit....am vazut meciul
Am si eu doua intrebari pentru cunoscatori: 1) Cum a ajuns acest Alibec la Inter si la nationala? Parerea mea e ca nici in curtea scolii nu ar fi bun. Asta nu stie sa dea nici cu sutu' in minge. 2) De ce nu-l schimba nimeni pe acest Sandoi care nu are nici o performanta la nationala (parerea mea)? Eu nu am fazut nici o schema tactica la nationala sub21 de cativa ani, tot ce s-a reusit a fost datorita valorii individuale a jucatorilor. Parerea mea ar fi ca stafful nationalei ar trebui schimbat incepand de la juniori pana la seniori cu niste oameni care pot si vor sa obtina performanta, capabili sa le imprime jucatorilor o mentalitate de invingatori.
Sandoi trebuia sa joace 4-4-3 avea jucatori ...Pe Radut la scos din joc cu 4-4-2 . Modovan G.Matei Muth Mladen Tiganasu Suciu Anton Radut Matei Stoian si Tucudean trebuie sa fie echipa . Cu sistemul asta a lui ia scos din joc pe Radut Voican si MAtei si Stoian mereu aveau 2-3 jucatori langa ei . Ne-am batut singuri .
Ratati.
ESTE O RUDINE CE JUCAM PE TERENUL DE FOOTBAL ,ACELASI JOC DE ANI DE ZILE ,BATRANESC SI FARA VITEZA ,NU MAI VORBESC DE DRIBLINGURI !!!!!!!EXAGERAT ,FIECARE ARATA CE STIE SI TINEA MINGEA CAT MAI MULT ,NU MAI VORBESC DE CERSEALA LA FAULTURI!!!!!!!!!!!ASTA ARATA CA IN FOOTBALUL ROMANESC SE DAU FAULTURI FOARTE USOR ,DE CE INTREBATI ARBITRI FACUTI LA APELUL DE SEARA !!!!PE CAND VOM VEDEA LA NATIONALA ROMANIEI UN JOC DIN DOUA ATINGERI ,IN VITEZA SI UN JOC PREGHETITFIZIC SI TACTIC ???????
Sandoi mai degraba e scouter decat antrenor de fotbal . Un - si pt spectatorii din Tg Mures ... Matei cu un atrenor bun si cu o pregatire foarte buna fizica , ar fi un jucator foarte imporant pt Romania .
Jenant! Daca si nationala mare joaca la fel, e clar.
Il stiam pe Sandoi antrenor slab, dar nici chiar asa !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.