FOTBAL » NATIONALA » ROMÂNIA - UNGARIA, AZI, ORA 21:00, ÎN DIRECT PE ANTENA 1 ŞI GSP TV, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Scandal total în Senat, la votul pe „Legea Dragomir”: „Nu am mai văzut niciodată așa ceva!” » Miza UDMR: au boicotat ședința!
0
A semnat cu Dinamo până în 2028: „Nu e păcăleală de 1 aprilie”
0
Programul etapelor 5 și 6 din Superliga » Când se dispută derby-urile Craiova - Rapid și Dinamo - Rapid
0
Verdict la Disciplină: un meci fără spectatori, după Rapid - Dinamo! » Lovitură grea în lupta la titlu
3
Știri din fotbal internațional
Squadra Azzura, în colaps! Fostul idol italian din Ștefan cel Mare, fără milă: „Și dacă ne-am fi calificat, n-am fi stat mult acolo”
0
Reacție acidă din România la adresa Squadrei Azzurra: „Trage ăla ca un cioban. Parcă nu mai e Italia, ci Andorra”
0
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
2
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Fiscul a controlat 46 de companii petroliere după scumpirea carburanților, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
E bine ca vin si amaratii de la ujpestkkt. Au mai luat bataie in bucuresti. Sa plece iar umiliti de aici!
Si daca se creeaza un incident international pe tema asta, putem ajunge in Vest si prin Serbia-Croatia sau Ucraina-Slovacia ! Absolut deloc nu ar strica sa-i casapim sa umplem spitalele cu degeneratii astia.
AR TREBUII SA II TRATAM SI NOI CUM NEAU TRATAT EI PE NOI LA BUDAPESTA..PE NOI NE MALTRATAU IAR PE AI LOR NU II OPREAU DE LA ARUNCAT CU PIETRE POLITIEI II PAREA BINE SA NE VADA ATACATI........NE URAU F TARE.
In 2000 ne-au cocosat fortele de ordine cu bataia la ei acasa in jurul stadionului,nu mai spun ca ii lasau sa arunce cu ce vroiau in noi,de la sticle la bete si pietre,la noi in schimb ii ocrotesc baietii de zici ca sunt o specie pe cale de disparitie.
n-ar strica sa le oprim trenul in plin camp la intoarcere, noaptea si sa le dam foc, sa terminam odata cu leprele astea de unguri.
Parerea mea e ca daca ne jignesc trebuie sa-i omoram in bataie, sa ajunga cocosati inapoi, daca mai ajung. Odata si odata trebuie sa avem o decisiva cu mongolii astia, sa le aratam p-la si ca ne kakam pe ei.
PE EI PE MAMA LOR!!! HAI ROMANIA!!!
Iti dai seama ce factiuni dure au echipele astea doua ...
intrebare:ei unde vor sta in stadion?la peluza I nord cu intrarea pe str. pierre de coubertin sau la peluza II sud cu intrarea pe bd. basarabia?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.