Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
si cine ar fi prima optiune, servilul si plangaciosul de Iediii?
Vana si tupeu la liniute ! MUTU NU A FOST SI NICI NU VA FI UN EXEMPLU PENTRU FOTBAL ( pacat de talentul care la avut ) PREA TARZIU TRECUTUL A TRECUT PREZENTUL ESTE ALTCEVA
Un anunt pe OLX ar gasi varianta de antrenor mult mai buna decat orice ofera fotbalul "profesionist" romanesc in acest moment, exceptie Mircea Lucescu. Ca antrenor Mutu valoreaza mult sub unii comentatori ai acestui site...de asta spun ca un anunt pe OLX ar descoperi pe cineva mult peste nivelul unor petrescu, hagi, mutu, sumudica, radoi si restul de nepriceputi in antrenorat.
Văd tot felul de comentarii despre Mutu și problemele lui ! Mutu la Chelsea a fost lucrat stimabililor ! La Chelsea erau mulți jucători care ”luau” câte ceva dar...numai Mutu a ieșit pozitiv !!?? Se știe cine au fost artizanii dar nu are rost acum ! Mutu a convins pe toată lumea că a fost probabil în primii trei jucători români din toate timpurile și a fost recunoscut de mai multe ori ca fiind cel mai bun jucător din Seria A și apoi cel mai bun marcator străin din seria A , iar asta e greu de făcut ?! Ce ar fi fost Mutu DACĂ nu existau episoadele Chelsea și retrogradarea lui Juventus ?! Cu siguranță, cel mai mare jucător român !!! În antrenorat nu are mare experiență tot din cauza reticenței oamenilor de a lucra cu el dar să nu uităm cu ce antrenori a lucrat Mutu, la ce echipe și în ce campionate a jucat !!! Apoi Rădoi a fost cu trei clase sub Mutu ca jucător și a fost rugat să rămană !!! Cât despre ...acea problemă când era foarte tânăr, să nu uitam cine a fost cel mai mare jucător al planetei și ce a făcut el..... Cred că va surprinde plăcut pe mulți !!!
Din lac in puț! Fantezii și mânării de nepricepuți! Are Mutu statutul, personalitatea si experiența necesare unui selecționer care sa construiască și sa conducă eficient o reprezentativa naționala de fotbal? Nici pe departe! Profilul psihologic al tehnicianului contează enorm, atunci când se vrea reconstrucție și rezultate. După standarde, Mutu ar fi ultima soluție!
Dupa un rimel *** urmeaza altul care in plus mai este si amator de prafuri.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DACA NU VINE UN BOLONI, HAGI, DAN PERESCU NU O SA NE CALIFICAM NICI ACUM.NE TREBUIE UN SELECTIONER SA FACA O ALTA ECHIPA DACA VINE mutu O SA -I PROBEZE IAR PE TOTI sapunarii, motii SI PINA SE LAMURESTE SI EL CA NU POATE CU EI AU TRECUT PRELIMINARELE SI NU MAI AI SANSE
Împarte banii cu Burleanu
Vână și tupeu are toată Rahova.
Pițurcă, Boloni, Ioan Andone, Gâlcă sunt liberi, noi îl punem pe Mutu...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.