Alte știri din fotbal
FCSB - Rapid, derby pe Arena Națională în ultima etapă din 2025. Echipele probabile
0
U Cluj - Farul, totul pentru play-off-ul Superligii » Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Hermannstadt - Petrolul deschide ziua în Superligă » Echipele pregătite de Dorinel Munteanu și Neagoe
0
Campionul României e în cădere liberă: scos din lot, a primit hârtia de transfer
0
Știri din fotbal internațional
Fluierat pe „Bernabeu”, Vinicius a răspuns după meci. Ce a putut să facă și cum a reacționat Xabi Alonso
0
De ziua lui, Kylian Mbappe a egalat marele record al lui Cristiano Ronaldo: „O onoare! Este idolul și prietenul meu”
0
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
1
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
in 4 zile la Untold au fost 300.000despectatori la 500 ron biletul mai pui cazare si mancare , bautura la greu ,€200 dee caciula in jur de € 60 milioane per toatal incasari , sa ramas cu €30 milioane in bugetul local al D-lui Boc! despre ce vb ?! ce incasari vor fi la meciul cu Montenegro?! nule! nu intereseaza pe nimeni in Cluj Napoca Moraturile de la fcsb !
In schimb in poza văd ca nisipul e la locul lui
Concluzia la ce am scris e următoarea: In părțile terenului Unde nu e gazon... Acesta nu are cum sa fie prost pentru ca lipsește cu desăvârșire ... Deci nu are cum sa fie nici bun, nici rău.
Sigur ...trăim in Ro ...niciodată noi nu vom face ceva ca la carte...omu a vrut sa spună ca in unele părți ale terenului unde va fi gazon... Acesta ca fi ok, unde nu va fi... Nu va fi
Saracie e in toata europa de est mai ales in Romania deci si la Cluj . Asa e poporul . Sarac si cu asta basta . 80 % se poate incadra la exceptional . Va trebui ca jucatorii rumenos sa se bazeze mai mult pe fortza fizica decit pe "ascunsul mingii" !
*** asta de craciun ne ia de prosti... i-auzi ia !!! , unde e degazonat va fi inestetic,,:))))))) adica asa suna ptr fraieri : acolo unde va fi tarla va fi fff foarte frumos....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
gargaragii astia smecheri cu tablita de inmatriculare in cluj-napoca arunca chiftele intro veselie doar-doar o prosti prostii... daca acum 5-6 zile ne aburea ca va face si va drege, ca gazonul va arata superb , ca a fost mana cereasca ca l-au jucat in picioare cei care au fost la untold, acum o da la intors ca acum arata 50% din ce ar trebui sa fie....:)))) bai ardelenilor ,ce sinteti ardeleni mergeti ma si cantati la alta masa.... se vede si din avion cu toata panza aia pusa la sto ca-i groasa... gazonul e ars, parjolit chiar, brazde la arat.... ei o tin langa ,hai la cluj !! cand ai un gazon imperial si un stadion de nota 10, noi ne trambalam spre stadioane meschine de provincie... burlene n-ai multe zile !!!!
,,Jonathan Smith, reprezentantul UEFA, a făcut o inspecție...,, În întâmpinarea ,,inspecției,, , gsp -cu gândul numa la verdict - a lansat duminică 2 articole despre relocarea meciului (de fapt a fost o întâmplare...de unde să fi știut gsp-ul că vine inșpecția).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.