Alte știri din fotbal
I se pregătește ceva! » Planul lui Hagi cu David Matei la echipa națională: ce l-a impresionat total pe selecționer
0
Dinamo cu echipa secundă la Cluj: 5 detalii interesante înaintea ultimei etape cu „frații” de la U
0
Cristiano Bergodi a râs cu poftă când a fost întrebat dacă va continua cu U Cluj: „Ei știu...”
0
Dinamo a anunțat noul parteneriat cu gigantul din România: „Tradiție de peste 70 de ani”
4
Știri din fotbal internațional
„Făcea echipa cu un vrăjitor” » Fostul campion și-a deschis sufletul: „Am avut 18 stopuri cardiace în acea noapte!”
0
Statuie și tribună care să îi poarte numele lui Pep Guardiola, după plecarea de la Manchester City
0
Scandal în Premier League? » Chelsea îi solicită lui Manchester City o compensație!
0
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Pai e f simplu...frustarea voastra e data de frecventa cu care intrati si comentati pe stirile despre Craiova :)
Hai ca nu ma inteleg cu tine, sunteti incapatanati rau. te astept pe forum si daca nu luati titlul, sa vedem cum explici ..si cum vezi viitorul echipei tale, daca e la fel de roz. gata, fugi , ca e tarziu !
La fel ca ăla care a fost președinte o noapte?:)))
Sa vorbeasca de PSD un fan al unei echipe patronate de fratele unui primar din PSD....mi se parea de un tupeu de-a dreptul maidanez !! Apropos: Ministrul sporturilor (PNL) are abonament la meciurile Craiolgutei :)))
ce frustrari sa avem noi cu , Craiova ? sau ce rivalitati ? nu intelegi? imi era absolut egal cine castiga titlul dintre voi si Cfr, dar aroganta voastra si a celor de la echipa, face ca lumea sa isi doreasca sa nu castigati...sa nu v a bucurati prea devreme, ca apoi deveniti subiect de bascalie , daca mai intrati pe aici ( nu cred ca o mai faceti ) !
Pt.catalynn..
Apreciez suporterii loiali, care la bine si la greu sunt langa echipa...dar pe voi nu v a numesc asa, ati tradat STIINTA ! ..iar despre disparut...e cam greu sa disparem noi, sunt solutii...in schimb, clona craioveana poate disparea in orice moment, daca cade un anumit partid ! voi astepati de 30 de ani sa aveti aceste dialoguri cu noi, sunteti oarecum de inteles !
Da, o dam pe filme acum! Pai construiți fraților dar nu pe bani publici și mai aveți și pretenția să vă folosiți doar voi de stadion! Eugen mi-a confirmat mai devreme că sunteți în căutarea de adepți! Incercati pe la grădinițe, scoli generale, că ăștia mai mari știm cum stau lucrurile!:))
Nuuu ...asa ar vrea el saracu :)) Au frustrare pe ei cat casa ca poate castiga Craiova campionatul !!! Ahhh ce ma bucura suferinta asta a lor ...chiar daca nu castigam, dar macar le-am dat stres dambovitenilor astora ingamfati aroganti ...si am terminat peste ei.
Bune exemplele și foarte posibil și scenariul! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.