Alte știri din fotbal
Câte abonamente a vândut Dinamo după startul campaniei pentru derby-ul FCSB
0
U Cluj nu se oprește din transferuri! După Szimionaș, încă un internațional român semnează
0
Clauza care l-a ținut pe Daniel Oprița la Steaua: „Doar așa puteam pleca”
0
Internaționalul Luca Szimionaș a fost prezentat la clubul din Superligă » GSP a aflat detaliile transferului
3
Știri din fotbal internațional
Opinia lui Mutu despre transferul lui Bîrligea: „Eu asta cred, nu înseamnă că neapărat se va întâmpla”
0
Mobilizare maximă la Universitatea Craiova, înaintea returului cu Ararat-Armenia » Filipe Coelho: „Doar echipele mari sunt în play-off. Putem face istorie”
0
Cum a reacționat iubita lui Haaland când l-a văzut cu noul look: „Doamneee!”
0
Azi aflăm ultimele 4 echipe din faza principală a Ligii Campionilor » Răzvan Marin, duel cu coșmarul Craiovei
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Ultima formă a legii salarizării: sporuri pentru profesorii cu 30 de ani ...
Libertatea
Toamna se numără șantierele în București. Marile lucrări care vor afecta ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu, despre generalul Pahonțu: Un ofițer bun. A făcut din SPP o ...
Libertatea
Breaking news manca-ti-as : Craiova a angajat acum o luna un mare expert in falsificarea testelor de sarcina pentru a manari si testele Covrig19. Victime ale acestui expert au cazut deja Clujul si Astra ... totul cu un singur scop: Craiova Campioana ! :) Acum serios ...Coman spune acolo ca Astra stia cu o zi inainte dar nu i-au informat pe baieti, i-au lasat sa se odihneasca numai ca .... GSP aka Marele Fitil National baga batul printre gard dand de mancare astfel latrailor de serviciu din acst subsol de pagina.
Din cauza impotenței frf și lpf, echipele trișează cu testele, nu pot fi testele atât de eronate. Înseamnă că jumătate din românii internați forțat în spitale covid sunt sănătoși, ar fi o crimă a regimului liberal demnă de gulagurile sovietice !
Campionatul lui Papura-voda!Meciuri trucate ,teste trucate ,jucatori suspendati ,dar care joaca ,TOTUL E TRUCATin campionatul Romaniei!AR trebuii sa se faca ca si in campionatul de handbal ,sa nu se acorde titlul anul asta ,sa se numeasca o echipa care sa mearga inLC ,Craiova sau CFR ,indiferent care pt ca tot nu va conta!
Da vreau la Croaiova un Covid pozitiv, si peste 5 zile sa afle ca e fals pozitiv si au pierdut titlul asa cum au vrut sa-l castige! De educatie nu are rost sa vorbim, genul asta de manevre sunt educatie din sud....
Prazarule, cum a aflat Rotarul de cazul Covid inaintea celor de la Astra? El e laborantul care a facut testul? Dac nu e el, cum a aflat niste date cu caracter confidential?
Ce s-a intamplat? S-a dat un penalty dupa un hent in careu clar (trecut cu vederea) si in final un fault in careu?
Nu exista nici o justificare! Omenie pe axa Cluj Botosani cu regizorul Avram la butoane!
Si ex sau actualii psd isti dancu, rus si kozmin vor craiova campioana? Are rotaru influente politice mai puternice decat kolosvar 1907? Exclus! Craiova va castiga titlul meritat! Chefura cel putin anul asta nu are fata de campioana cu acei batranei expirati!
Un pay-back dupa ce chefere a asteptat finala cupei sa fie sigura ca botoblat si fcsb sant in Europa! Daca chefere a inceput cu falsele teste oltenii de ce sa accepte marsaviile ardelenilor? Pana la urma oltenii au trecut Carpatii sa ii scape pe i0bagi nu invers. Craiova Campioana, Ole!!!
Cu toată *** meciul se va ajuca dar au vrut să se joace întăi FCSB cu CFR să se știe rezultatul si vor juca și ei la Giurgiu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.