Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, convocat de șefi! » Ofertă pentru Dibu Martinez
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Ce echipă va trimite în teren Elias Charalambous
0
Jude Bellingham a „cimentat” victoria lui Real, apoi a sărbătorit într-un mod ciudat: iată semnificația
0
Dennis Man, note la poli opuși în presa britanică și olandeză » Antrenorul Peter Bosz, furios
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Deci el se crede blond, dacă nu e in regulă sa i se spună ***? Sau poate-i este rușine de originea sa și se vrea arian?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai cum naiba vroia sa ii spuna? Alb ?
Încă unul care se victimizează =))) Vezi-ți mă de fotbal, libian vopsit în neamț
Probabil vreun betivan de la primaria domnului Firea.
pai daca esti *** ...cur ar trebui sa te strige? albule? galbenule? haica deja am luat-o razna cu figurile astea ! nu poti sa-i dai o culoare ca deja se *** .... sila de ei si de tot neamul lor *** , na!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nationalitatea spectatorului-cetatean din tribuna care a jignit jucatorul in cauza, este fcsb-ista. Ce este asa greu de elucidat. Venea din Republica FCSB!
In limba română, o persoana care este de culoare neagra este, gramatical, lexical, cum vreti voi - negru! daca il facea ***, arunca cu faina, mai stiu eu ce tampenii, atunci era o problema, dar asa???? Ce facem, siluim acum limba română???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deci in campania "Black Lives Matter" se jigneau singuri zicandu-si Black? nu mai inteleg nimic. Aici in Australia daca cineva e Black te poti referi la el fiind Black. Cred ca problema e ca in romaneste "negru" suna ca "***". Dar si bula (de aer) suna ca... vorba aia, si nu o sa schimbam acum dictionarul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.