Alte știri din fotbal
Arată cu degetul o vedetă a naționalei și spune unde a eșuat flagrant Mircea Lucescu: „Dacă era Pițurcă selecționer...”
0
Românii sunt cu ochii pe ei diseară! Doi fotbaliști din play-off-ul Superligii visează la Mondiale
0
A doua variantă de antrenor a lui Gigi Becali nici nu vrea să audă de FCSB: „Nu sunt tipul care primește ordine și le execută”
0
„Bomber vero” » Salvatorul naționalei României s-ar putea numi... Pellegrini! Deja face senzație sub tricolor: „Atacant de careu, marfă rară”
3
Știri din fotbal internațional
Julian Nagelsmann, la cuțite cu golgheterul Germaniei » A înfruntat un întreg stadion
0
Gest fără precedent! Un milion de euro în vestiar și un apartament în Park Hill Residence pentru cel care va califica naționala
0
Fiica lui Ilary Blasi și Francesco Totti câștigă o avere la 19 ani din noua ei ocupație
0
Mercato problematic » Transferul care provoacă neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Ultimul fluier pentru Il Luce. Mircea Lucescu se retrage de la națională de ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Lasă-l că e stelist. Dacă știa citi și interpreta era fcsb-ist. Lasă-l în anonimat.
Nu a spus asta doar ca tu ai stat cu duma asta in pipota ca orice om care ju are o viata si ai varast-o fara context fara nimic . Greu cu dumele ai si tu una in arsenal si nu ti-a dat nimeni prilejul sa o folosesti trist . .. dar cum face romanu, ti-ai facut dreptate tu cu mana ta , vezi daca scrie cineva ceva de Camora ca nu stiu are nunta sau orice bag-o si acolo context nu o sa ai dar nici aici nu ai avut mai conteza o sa te stim ca ala corectu de pe gsp
Șahistul în vârstă de 22 de ani a fost prins că folosea telefonul mobil în toaletă în timpul Campionatului pe echipe al Spaniei, din octombrie 2025. din viitor!
Când câștiga medalii, era român. Când face nasoale, e ucrainean. Atât de ipocriți suntem…
Mai are țara asta oameni onești, cinstiți sau numai hoți, șmenari care aleargă doar după bani cu orice mijloace. Alt naturalizat care ne face țara de rușine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.