Alte știri din fotbal
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
0
„Robot!” » L-a elogiat după Turcia - România: „Am spus-o mereu, cel mai bun!”
0
Nu e Hagi! Propune un alt nume de selecționer după ce Mircea Lucescu a ratat calificarea la Cupa Mondială
12
Au făcut scut în jurul fotbalistului prăbușit al naționalei, după Turcia - România: „Săracul...”
1
Știri din fotbal internațional
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Nu mi-a placut niciodata stilul lui de joc dar nu contest calitatile lui ca fotbalist. Toate ca toate un fotbalist foarte talentat dar definitiv nu unic in privinta asta. Au mai fost si altii. In fine, titlul ziarului francez este desgustator din toate punctele de vedere.
traducerea corecta este '' Dumnezeu a murit''... greu cu franceza domnule ziarist
Pacat ca nu a reusit Diego sa se lase de droguri mai demult, de aici problemele de sanatate. Pacat.
Francezii au devenit majoritar atei. Deocamdată. În curând, vor fi majoritar musulmani.
Ieri am plans ca un copil. Parca mi-a murit cineva drag din familie
Maradona este una dintre acele rare personalități, care definesc domeniul în care activează ! Mare fotbalist, caracter controvesat... Însă, fără îndoială, un mare estet al balonului rotund ! Moartea lui Maradona este o veste tristă... Odihnească-se în pace! În altă ordine de idei, titlul acela tâmp din "L,Equipe", care anunță că "Dumnezeu a murit" este o blasfemie *** și o mostră de diletantism jurnalistic... Iartă-i Doamne, că nu știu ce titrează !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Francezii nu se dezmint, atunci când e vorba de titluri absolut stupide!
Adevarul este ca si drogat juca exceptional.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.