Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Cum naiba pueti da vina pentru majoritatea esecurilor pe un singur jucator?!
Probabil că acum o să-şi ”amintească” să joace fotbal.
RAPID sta doar in MARCOS ANTONIO ??? pana la urma el cu Burca si cu portaru ala tanar Dragia sunt de vina pt parcursu ala in uefa .. ma rog . ii dau dreptate celui de mai jos .. pana la urma mie mi-a placut mai mult Oros decat Marcos si Glauber ! Burca e slab . iar Abrudan si Wallace sper sa joace ceva. + sa nu zic ca in meciurile cu Targu Mures .. Pandurii si Gaz Metan au gresit si Marcos si Glauber . adio titlu ! ma bucur ca au plecat . decat sa faca asa si sezonu asta .. iar finala cupei romaniei am pierdut-o pe mana lui COMANEL ! sa plece de'aici .
Asa e! Multi spun doar ca a fost o tactica a lui pentru a pleca, dar nu vad ce rost ar avea o reclama proasta. Ma rog, de la noi tot binele!
Mercenaru' dracu'...toate punctele pierdute in sezonul trecut pe mana lui Marcos au acum o logica...putea macar sa zica din start ca nu vrea sa isi mai prelungeasca contractul ,sa se inteleaga cu conducerea si sa plece fara sa ne mai incurce,Era mai demn sa plece asa decat sa plece ca un gunoi pe usa din dos....sper ca vom promova juniori sezonul viitor si nu vom mai da bani pe MERCENARI!!!
dupa meciul cu psv din europa league acest titlu s-a pierdut din cauza lui....peste jumatate din goluri s-au luat pe partea lui sau din greseli personale sau de plasament...urat....sper macar sa nu faca la fel si la aia
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.