Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
Pînă cînd Hagi nu scoate alte 2 milioane din buzunar ca sa îl accepte vre-o echipă, nu pleacă de la Viitorul. Nici măcar la arabi nu are cautare..
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ne intilnim in turneul din Antalya
Forza Astra !
Vezi ca te cauta DAIA pe la poarta ! Intreba ministrul de tine. Cica vrea sa te puna la panoul la intrare in judet
Păi da, ziariștii olandezi ce altă sursă de (dez)informare să aibă - citesc ce scriu confrații lor din România; dovadă că cei de la Voetbal International precizau despre Ianis: ”E considerat cel mai talentat jucător din România”... Considerat de cine? Păi presa noastră nu a mai scris atât de mult despre un fotbalist scos la vânzare, de la Nicușor Stanciu încoace (Nicușor devenise ”noul Hagi”, ”decarul adevărat”, șuteurul de temut, noul lider al Naționalei etc.) dar atunci a fost importantă și contribuția Anamariei Prodan, cea care prestează cât toată presa gigistă la un loc... Cum oare de s-a transferat Mitriță pe suma aia colosală, când presa noastră nu i-a acordat nici 5% atenție din cât scrie despre fiul regelui? Ce-i drept, slujitorii condeiului ”s-au revanșat” atacându-l incredibil de josnic pe fotbalistul oltean...
cainele moare de drum lung si pro.stul de grija altuia
Cu tot respectul pentru Ianis insa nu are valoarea necesara pentru a juca la Ajax !! Este un fotbalist bun, dar nu un geniu !! Locul lui s-ar putea sa fie prin campionatul Belgiei, sau al Turciei !!)
Ba nu mai pierde timpul pe aici ! Vezi ca te cauta DAIA Pe camp . Ministrul
Tu in ce an si in ce judet te-ai nascut?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.