Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro
3
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
1
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
25
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Știri din fotbal internațional
Cine transmite la TV meciul Dinamo Zagreb - FCSB
0
Antun Palic a analizat Dinamo Zagreb - FCSB: „Eu așa-mi doresc, sincer”. Ponturi de la Zagreb + Precauție în privința „câinilor”
0
Atletico insistă pentru transferul ex-dinamovistului! » Cât oferă Diego Simeone
0
Cum o bate FCSB pe Dinamo Zagreb: croații nu au un „bombardier” în atac și sunt fragili în defensivă
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
"...mai mult decât niciodată în ultimii ani, s-au investit puțini bani și au fost transferate nume mai puțin sonore și pe sume mult mai mici..." :)))) pentru ca altfel, s-ar fi investit mult mai mult decat mai putin, in comparatie cu atunci cand s-a investit aproape la fel de mult comparativ cu putinul ceva mai mult decat ceva mai putin... cam asa. bai, cum sa nu te-apuce rasul, cum???
Dragi gsp-isti, lasati-ma sa imi beau linistit cafeaua de dimineata! O fi Drago un baiat deosebit dar nu-l mai supuneti comparatiilor ca ii faceti rau. Chiar si cele cu jucatori din est ( Mudryk ; 70 mil , Szobo ; 70 mil ) descurajeaza covarsitor. Un pic de bun simt!
M-ati innebunit cu Dragusin asta, chiar vreti sa-l urasca lumea sau sinteti incapabili sa schimbati placa ???
E om bun,a avut emotii la redactarea articolului...
"mai mult decât niciodată în ultimii ani,s-au investit mai putini bani"...figura de stil gen oximoron sau teligenta marca G.S.P?cred ca ultima.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.