Știri din fotbal internațional
Croația - Ghana și Panama - Anglia, meciurile decisive din grupa L de la Mondial
0
Zlatan Ibrahimovic, după controversa de la Mondial: „Au furat visul unei națiuni”
1
Salariu faraonic pentru Răzvan Lucescu la viitoarea echipă! Își depășește propriul record
0
Răvășitor! Soția fotbalistului Hector Bello a murit pentru a-și salva bebelușul la cutremurul din Venezuela: „Cum să-i explic că nu am fost acolo și nu am făcut nimic?!”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Eu cred ca la Spurs aduc astia antrenori dupa nivelul de inventivitate. Inainte de Frankl care e cel putin ciudat, l-au avut pe Postecoglou care juca cu CB in cercul de la mijlocul terenului.
Thomas Frank, antrenorul e de vina. cere fundasilor sa intre la rupere, asta facea si la brentford. dar in meciul cu liverpool asta nu-i o tactica cu care poti cistiga. tactica lui tottenham a ramas neclara si indisciplina jucatorilor au dus la scorul asta. un antrenor incapabil care acopera lipsa de idei cu duritate.
Jucătorul ăsta, pe la inceputurile carierei lui se văita ca românii sunt rasiști. Așa am auzit prima dată de el. Sper că acum e ultima oară.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.