Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
0
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
0
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
0
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Epic! Deznodământ de neînchipuit în Grupa A: Africa de Sud produce surpriza și merge în „16-imi”! Cu Ochoa în poartă, Mexic a defilat cu Cehia
0
Imagini copleșitoare cu Neymar » A plâns pe teren, la primul meci pentru Brazilia după 980 zile
0
Brazilia a demolat Scoția, la revenirea lui Neymar! Show Vinicius la Miami + Maroc, victorie cu peripeții cu Haiti
0
Petrecere balcanică în SUA » Fanii Bosniei au invadat impresionantul stadion din Seattle și au făcut un adevărat spectacol
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Cum trăiește o tânără avocată într-o garsonieră de 10 metri pătrați, la ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
poli_iasi_4_ever incerci sa faci comentarii bune despre Inter... in speranta ca o sa se uite italienii si o sa te scoata din coliba ta si o sa te duca in Italia(doar l atrotuar ...posibil),,,,revino cu picioarele pe pamant...tot la mamaliga ai sa ramai.Sunt curios daca cunosti 5 jucatorii de la Inter in afara de Chivu.:d
Aceleasi abordari le practica si Interul. Barca nu a fost cu nimic inferioara Interului...doar norocul a facut ca interul sa treaca mai departe. Daca acele 2-3 decizii de arbitraj mergeau impotriva Interului, toata lumea ar fi vorbit acum de Barca. Asa cum Barca a avut noroc anul trecut cu Chelsea etc. La acest nivel, aceste cateva detalii pot decide soarta unei calificari...
A vorbi despre AS ROMA atat de urat te descalifica complet-cu alte cuvinte esti zebra icterista,bilaneza ori jegventina..........iCTER a furat ca-n codru(o stie orice privitor ,nu neaparat cunoscator,al campionatului italian) dar asta seara isi iau cel putin 4 de la GIALLOROSSI iar de la Bayern 5-6......cel ce delireaza pe-aici cum ca ROMA ar fi cersetoare e un frustrat onanisto-infantil-caruia-i declar un "marsh!" etern in galeria ciudatilor de la lazzie MAGICA NON SI TOCC
Pai din moment ce au facut egal acasa si-au luat-o-n barba la Roma, nu, n-are fata de campioana.
Hm... oare de ce Inter au jucat mai slab in primavara? Pentru ca erau ocupati sa elimine pe Chelsea, TSKA si Barcelona. Roma juca o data pe saptamana si rupeau plasa, normal. Inter merita in special pentru ca au fost implicati pe 3 fronturi. Roma ce-a facut in Europa anul asta?
bai dragos este vorba de seria A din Italia ....acolo unde mama ta sterge mosnegi in dos ca sa ai tu bani de internet ...poate te referi la un alt campionat de zici ca inter nu are fata de campioana......poate Inter Baku din azebargian
si ce daca au luat bataie de la sampdoria? credeti ca inter nu se poate impiedica la ultimul meci? la cat de slabi au fost sezonul asta, au mare noroc sa castige titlul...a recuperat Roma aproape 20 de puncte in 2010 fata de inter si chiar si pe locul 2, tot au facut o performanta frumoasa...inter nu s-a dovedit o campioana meritorie...
loosers astia de la Roma, ai dreptate,au castigat cu Lazio cu mare mare noroc si daca vroiau primul loc trebuiau sa bata pe Sampdoria daca erau asa de tari cum zic ei. Oricum o sa-i execute Inter. Roma asta e cea mai cersetoare echipa din Italia. Si de ce il bagati pe Lobont in articol,el nu joaca ,el spala WC-urile pe acolo...
Ai dreptate, dar e mai simplu sa dea vina pe altii pentru neputinta lor :)
Si Barca s-au mobilizat tare inainte de semifinala cu Inter si au ramas cu buza umflata. Mi se pare ciudat din partea Romei sa le reproseze celor de la Inter atitudinea celor de la Lazio. Mai bine castigau cu Sampdoria si ramaneau pe primul loc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.