Alte știri din fotbal
Primul nume care „nu plânge” după ce naționala României a ratat calificarea la Mondial: „Viața merge înainte”
0
„Ianis a prins o zi proastă” » Ovidiu Ioanițoaia i-a luat la rând pe „tricolori”: „Speriați de bombe!”
3
România, colaps tactic la ultimul mare meci al lui Lucescu » Unde a greșit flagrant selecționerul
3
„România are selecționer pentru viitoarele campanii” » Edi Iordănescu e convins după ce a văzut barajul cu Turcia: „Nu acum s-a pierdut calificarea”
3
Știri din fotbal internațional
Primă specială pentru jucătorii din Kosovodupă victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Olimpiada de Lb si Literatura Romana, clasa a 6a, faza judeteana, 1997
Nici asta nu se mai satura de bani?
Cum ba sa aveti atata ura in voi prin commentarii ?!? Cum sa va numiti voi iubitori de fotbal !? Sunt fan Barcelona, fan Messi si Argentina..dar am fost la fel de trist ptr Cristiano cand l am vazut plangand si invins ! Unul a iesit accidentat in ULTIMA FINALA...a izbucnit in plans pe banca, altul a parasit pe usa din dos ULTIMUL TURNEU FINAL ! Au plans stiind ca se vor retrage,am plans si noi cu ei...mi se rupe sufletul cand ma uit la imaginile cu ei plangand...! Se retrag niste idoli, recordmani, eroi, oamenii ce au marcat fotbalul mondial 20 de ani...! Orice iubitor de fotbal isi pierde o parte din dragostea ptr acest sport o data cu retragerea lor ! Iar cativa comunisti, frustrati, nefericiti de pe aici, ii criticati ! Stati ba ascunsi intr o vagauna, nu mai iesiti, lumea e mai frumoasa fara oameni ca voi !
When the seagulls follow the trawler, it is because they think sardines will be thrown into the sea.
Aia, o să-l tot vezi! Dacă aș fi în locul tău, aș face un plan, pe minimum 20 de ani.
plange ca nea Butila :D nea Butila asta era un domn rom care se ocupa cu fierul vechi! nu stia carte si ii lasa pe soferi sa se ocupe de acte! care soferi, evident, il furau si minteau ca l-au furat cantaragiii! :D si nea Butila plagea sau mai degraba se jelea "haaaaa, ***! haaaaaa!" :D
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Problema mea e ca il mai vad inca 4 ani pe Becali! :D
Tu esti cu mult sub nivelul lui Gigi ;)))
Well, pregătește-te bine să îl vezi bine-ha încă patru ani de aici încolo. După toate cele întâmplate omul este acum la nivel de sfânt. Pardon, untouchable. Așa îi trebuie lui Biden dacă crede că asemenea probleme se rezolvă cu lunetiști de mâna a șaptea.
nu prea mai vezi din astia ca ronaldo si messi care la 37 si 39 de ani sa planga cand deja au castigat cam tot ce se poate castiga cu nationalele lor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.