Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Viktor Orban va trimite afaceriști în Rusia, ca să se pregătească de ...
Libertatea
Iar ziarele și media din zilele noastre în goana lor după can-can și știri care se vînd , este foarte nerăbdătoare să cumpere și să scrie orice vinde , chiar neadevăruri , chiar fake news-uri , chiar aberații , minciuni ... chiar cu prețul distrugerii carierelor sau vieților unor oameni. Sper ca în curând toți cei care propagă asemenea baliverne și fake news-uri să plătească SCUMP pentru ceea ce fac , de la *** precum Mayorga și până la aceste ziare și trusturi de presă care au sărit de mult calul și și-au depășit atribuțiile precum acel DerSpiegel.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aberezi teribil si insasi scuza "a fost modificat de hakeri" e pentru mosulici care nu inteleg diferenta dintre o imprimanta si un cantar. Eu nu stiu daca e sau nu vinovat Ronaldo, asta va stabili un judecator, eu radeam de afirmatia cel putin puerila a avocatului.
Meștere , documentează-te înainte de a vorbi. Acea șulfă penală pe nume Mayorga lucra într-un bar din LasVegas. meseria ei era să agațe consumatori. Cînd a aflat cine era clientul ei a cerut o sumă pentru a nu spune cu cine a făcut ea sex la barul-bordel . După ani de zile , profitând de grotescul și gunoiul MeeToo feminist(feminazist) , la acuzat de viol spunând că el ia dat bani să tacă. Aia este o șulfă penală , iar ORICE om care acuză pe ORICINE de ceva ÎNAINTE ca acel ceva să fie PROBAT , VERIFICAT și DOVEDIT , este un mare han/dica/pat sau sociopat... așa cum este "The Main Stream Media" din zilele noastre care este iresponsabilă , mincinoasă și fără nici un pic de credibilitate.
Ca asa se face dupa sex, faci documente sa nu se afle despre :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.