Comentarii (46)
bigbolo  •  02 Decembrie 2019, 22:55
Postat de Amariei Catalin pe 02 Decembrie 2019, 22:46

Daca la 1.70m Leo e considerat pitic atunci nevastata ori e iapa ori strut ori girafa iar tu esti un *** cocosat. Gatlanul de Ronaldo e la fel de ofticos ca tine

Messi are 1,70 cm cu tot cu tocuri, altfel...

spartcapus  •  02 Decembrie 2019, 22:47
Postat de Adrian Constantin Sendroiu pe 02 Decembrie 2019, 21:58

Ignorarea lui Florinel Coman, cel mai mare Pardaillan decredibilizeaza ancheta France Football

Cat amatorism sa nu-l consulte pe Gigi sau macar pe Gică! De la astia doi scoteai imediat un balon de aur! Sau 2!;)

Amariei Catalin  •  02 Decembrie 2019, 22:46

Daca la 1.70m Leo e considerat pitic atunci nevastata ori e iapa ori strut ori girafa iar tu esti un *** cocosat. Gatlanul de Ronaldo e la fel de ofticos ca tine

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valyomanyd  •  02 Decembrie 2019, 22:43

Gest frumos facut deRonaldo, a fost primul care l-a felicitat ! :)) Sau nu ? :))

Amariei Catalin  •  02 Decembrie 2019, 22:42

Daca là 1,70 m

Daniel Irimescu  •  02 Decembrie 2019, 22:40

Cr 7 parasind realul pentru mai multi bani si a luat adio de titlul de cel mai bun fotbalist al anului ! Pa si pusi !

Daniel Irimescu  •  02 Decembrie 2019, 22:34
Postat de 'Aaron Johnson pe 02 Decembrie 2019, 21:41

Stoichkov se pupa cu Messi si familia lui. Pai Hristo a fost legenda la Barca, 84 de goluri a dat numai in campionat. De Hagi n-a stiut Barca cum sa scape mai repede dupa ce in 2 ani a dat numai 7 boabe si cateva pase de gol. Asa a ajuns Gica la Galata, acolo nu trebuia sa puna osul, se plimba pe teren. Si acum va mirati de ce nu-l cheama FRF la festivitatile de EURO.

Nu stiu ce te mai intereseaza Romania cind porti nume strainez ! Vezi ti de noua ta tzara ! Good luck !

eterna.terra.nova  •  02 Decembrie 2019, 22:32
Postat de xclx pe 02 Decembrie 2019, 20:35

Revezi meciul tur. Virgil statea la minim 2 metri de Messi nu cumva sa se faca de ras... dar mna... la cat intelgi tu din fotbal este de inteles...

Da.toti de la Liverpool mureau de frica lui Messi probabil de asta le-au dat numai 4 boabe ca sa nu il supere pe pitic

jedela  •  02 Decembrie 2019, 22:11
Postat de 'Aaron Johnson pe 02 Decembrie 2019, 21:41

Stoichkov se pupa cu Messi si familia lui. Pai Hristo a fost legenda la Barca, 84 de goluri a dat numai in campionat. De Hagi n-a stiut Barca cum sa scape mai repede dupa ce in 2 ani a dat numai 7 boabe si cateva pase de gol. Asa a ajuns Gica la Galata, acolo nu trebuia sa puna osul, se plimba pe teren. Si acum va mirati de ce nu-l cheama FRF la festivitatile de EURO.

Ai comentat doar asa sa te bagi in seama... Sper sa fi apucat sa vezi cele 7 boabe a le lui Hagi ca in mod sigur nu mai apuci tu sa vezi in viata asta nici macar o prezenta romaneasca pe banca la Barca....

Adrian Constantin Sendroiu  •  02 Decembrie 2019, 21:58

Ignorarea lui Florinel Coman, cel mai mare Pardaillan decredibilizeaza ancheta France Football

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5