Alte știri din fotbal
Aurel Beldeanu este în extaz: „Vom fi campioni cinci ani la rând! Am închis gurile tuturor”
0
Dorinel Munteanu, înaintea meciului decisiv cu FCSB: „Este o oportunitate, dar nu depinde de noi”
0
Edi Iordănescu a intrat peste vedetele naționalei: „Am oprit totul instant! Știți ce mi-a zis Răzvan Marin?”
0
Jandarmeria a decretat: fără meci în București pe 23 mai. Care este motivul
5
Știri din fotbal internațional
Accidentare horror » Internaționalul german riscă să rateze Mondialul 2026
0
Real Madrid a confirmat plecarea căpitanului
0
Alertă la Barcelona » Starul s-a accidentat la ultimul meci și riscă să rateze Mondialul
0
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în actualul format din La Liga
3
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
eu nu sunt de parerea ta. daca clubul castiga o avere din meciuri, sponsori si de la uefa si alte drepturi tv si nu numai, de ce sa nu isi ceara si jucatorul partea lui din acesti bani? fara jucatori spectacolul nu ar exista si nici clubul nu ar incasa nici un cent. salariile jucatorilor apar ca rezultat al drepturilor TV care sunt la un pret exorbitant doar pentru televiziunile fac astfel de oferte (si banii de la uefa vin pe aceleasi principii) iar sponsorii ofera bani multi sa fie si ei pe un colt de tricou. clubul castiga o avere? atunci si jucatorii trebuie. nu inteleg care este problema voastra? sunteti doar frustrati de faptul ca voi sunteti niste sarantoci.
Real va face orice numai sa nu ajunga Di Maria la Barca.
di maria va ajunge la man.u pe 75 de milioane ......iar real il va lua pe reus sau/si falcao ,totul depinde si de plecarea lui khedirra.
Logica capitalismului salbatic neo-libera. Mai bine parvii decat sa muncesti cinstit, e mai simplu. Si asta se aplica atat de bine si in fotbal. Dar asta e alta discutie.
S-a ajuns prea departe cu sumele astea de bani. Altii mor de foame.
A emanat si Sport.es o bashina si acu toata presa mioritico-damboviteana se imbata cu mirosul narcoleptic... Di Magia nu valoreaza doar 60 mil, pt ca atunci n-ar fi dat PSG 64 pe Cavani, in condiitile in care sud-americanul la data transferului n-avea nici un titlu major castigat. Sunt sigur ca Don Florentino n-ar spune nu unui transfer chiar si la marea rivala, dar nu pe un mizilic oferit pt un jucator absolut demential, cu un loc 2 la Cupa Mondiala, o Liga in vitrina si indeajuns de multe goluri/assisst-uri incat sa-l faca uitat chiar si pe fostul sau rival la titularizare, Mesut Ozil. HALA MADRID!
La cat de bine a jucat sezonul trecut pe pozitia de mijlocas in 4-3-3, vine ca turnat la Barcelona acolo in locul lui Xavi. Di Maria+Iniesta si cu Neymar-Suarez-Messi in fata, ce vrei mai mult...?
3 mil :)))))))))))))))))) ati vazut factura ????
Di Maria are salariul cat Adrian Cristea doar ca argentinianul nu ii da pe silicoane si liposuctii
E pentru colegul lor Khedira campionul mondial.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.