Comentarii (11)
Dani Dany  •  01 Iulie 2020, 16:41
Postat de mdg1 pe 01 Iulie 2020, 08:46

N-am crezut ca după Valverde poate fi mai rău, dar iată ca se poate. Chiar nu se mai găsesc antrenori?

Gasesc, dar trebuie sa fie acceptati de messi. Din 2005 au avut doar 2 antrenori: rijkard si guardiola...

Dani Dany  •  01 Iulie 2020, 16:39
Postat de amicu pe 01 Iulie 2020, 09:11

Este cel mai slab lot al Barcelonei din ultimii ani. Nu inteleg de ce au dat afara jucatori crescuti la Barcelona, care joaca foarte bine la alte echipe. Nu inteleg cum un Paco Alcacer (jucator cumparat de la Valencia) nu a avut loc la Barcelona, desi la Dormund si acum la Villareal a confirmat ca are valoare. Si la 26 de ani nu este un jucator batran. Tello sau Munir, alti jucatori care au confirmat la echipele unde au fost dati. Il iei pe Griezmann si nu il joci sa dea potential maxim. Asa cum l-ai avut si pe Coutinho. Multi spun ca Messi este problema. O fi, insa si strategia de a construi un lot este gresita. Ar trebui sa se uite pe plan local si sa descopere jucatori pliati pe jocul din spania si in special de la Barcelona.

La masia de multi ani nu mai da jucatori de valoare...

Dani Dany  •  01 Iulie 2020, 16:37

Parca a fost un meci de old boys intre prietenii lui figo si prietenii lui ronaldo...

amicu  •  01 Iulie 2020, 09:11

Este cel mai slab lot al Barcelonei din ultimii ani. Nu inteleg de ce au dat afara jucatori crescuti la Barcelona, care joaca foarte bine la alte echipe. Nu inteleg cum un Paco Alcacer (jucator cumparat de la Valencia) nu a avut loc la Barcelona, desi la Dormund si acum la Villareal a confirmat ca are valoare. Si la 26 de ani nu este un jucator batran. Tello sau Munir, alti jucatori care au confirmat la echipele unde au fost dati. Il iei pe Griezmann si nu il joci sa dea potential maxim. Asa cum l-ai avut si pe Coutinho. Multi spun ca Messi este problema. O fi, insa si strategia de a construi un lot este gresita. Ar trebui sa se uite pe plan local si sa descopere jucatori pliati pe jocul din spania si in special de la Barcelona.

mdg1  •  01 Iulie 2020, 08:46

N-am crezut ca după Valverde poate fi mai rău, dar iată ca se poate. Chiar nu se mai găsesc antrenori?

cpt.ahab  •  01 Iulie 2020, 08:45

Penalty-urile lui Atletico au fost invenții grosolane, jucătorii lui Atletico simulând precum Fl. Tănase în zilele lui obișnuite. Cu Lahoz în vamera VAR nici nu-i de mirare că au fost menținute deciziile și că a fost repetat penalty-ul ratat de Costa. Lahoz este incalificabil.

Tiberiu Cristian Popa  •  01 Iulie 2020, 08:31

Dacă și ăsta a fost meci spectaculos...

realcf  •  01 Iulie 2020, 07:38
Postat de pirucul pe 01 Iulie 2020, 07:00

daca trebuie sa castige real campionatul atunci se face tot ce trebuie in aceasta directie.

De ce “daca trebui” ... varzelona nu merita campionatul la cum joaca!

pirucul  •  01 Iulie 2020, 07:00

daca trebuie sa castige real campionatul atunci se face tot ce trebuie in aceasta directie.

lionforever  •  01 Iulie 2020, 00:16

Cum domne matei *** nu a dictat repetare? Ce tupeu sa bată scarita ! Vai, vai, vai.