Alte știri din fotbal
Scandal în Craiova Maxima! Legendele, la atac: „A luat-o razna? Ai uitat cine te-a făcut om? O să te miri că ești înjurat în Craiova!”
0
De ce e Filipe Coelho unic în istoria fotbalului românesc
0
Craiova continuă sărbătoarea » Ce se întâmplă în centrul orașului
2
Dinamo a ajuns la un acord pentru primul transfer al verii
0
Știri din fotbal internațional
Jucătorul de la FCSB, convocat la Campionatul Mondial » Prima prezență din istorie
0
Cititorii Gazetei Sporturilor oferă un verdict clar după „dubla” lui Inter » Câte procente a avut Chivu în sondaj
0
Denzel Dumfries, elevul lui Chivu, curtat de clubul din Premier League
1
Lotul Croației pentru Campionatul Mondial » Luka Modric se pregătește de a cincea participare
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
La ce sa dea penalty la Messi? E clar pentru oricine care nu are ochelari de cal ca mingea e atinsa de Casemiro prima deci nu are cum sa fie fault. Nici Messi.nu a protestat dupa faza.
Ce sa ne mai ascundem după cireș! Și Real și Barca sunt departe de ce au fost. Diferența dintre ele consta în faptul ca Zidane stăpânește vestiarul pe când olandezul nu. Jucătorii par obosiți, uzați și moral și fizic, iar lipsa spectatorilor își spune cuvântul în evoluția lor. La ora asta în afara de Bayern care merge ceas nu exista echipe care sa nu o comită. Chiar și marea echipa a Craiovei din care a rămas Cicaldau și atât a dovedit încă odată ca este un lider de conjunctura și va pierde șefia cât de curând în favoarea CFR Cluj. Sistemul propus de Petrescu este gen Herera de pe vremea lui Inter dar fără libero.
Doar anii 80 au fost prosti. Anii 50 - 80 cind ieseau pe bernabeu o aveau de 5 kg in chiloti
Cu parerea de rau trebuie sa-ti spun ça ati trebuie ochelari si, poate si ceva matériel cenusie, la cum la tras à la de tricou pe Ramos mai avea un pic si il Lua cu El acasa, in rest Real a dominate clar acest meci iar Mafia pariurilor cand nu se baga echipa mai Buna castiga, ceea ce am vazut cu Cadiz si Shaktar Donet a fost pe Fata o mare magarie
Tinerii pina in 40 de ani din europa habar nu au de steaua . Nici macar de cfr . Probabil esti un tip in virsta
Desi tin cu Barcelona, anul asta cred ca e din start compromis, asa ca nu ma surprinde victoria Realului. E deja al doilea meci cu o echipa de top (dupa cel cu Sevilla) in care se vede ca Barcelona e departe de pretentii. Nu e suficient sa faci scor cu Celta si cu Ferencvaros, daca nu poti juca nimic cu echipele de top... Nu au transferat nimic, ci, mai mult au pierdut jucatori importanti. Or, fara aparare, fara un varf de careu si cu un lot plin de mijlocasi care prefera jocul pe spatii largi (cand majoritatea adversarilor Barcei joaca supraaglomerat) va fi foarte greu, daca nu imposibil sa faca ceva anul asta...
Asta e singurul derby al europei. Man uted - liverpool is second
STEAUA BARCELONA TIKI TAKA. multumim. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.
Eh, Real a avut noroc de arbitrul asta de Liga 1 din Romania. Ramos a cazut cu intarziere, ma mir ca se dau astfel de penalty-uri in Spania si cu reluare VAR!
L-au facut. Nu murată ci varză călită. Cum dai penalty la Ramos dar la Messi nu. Dar una peste alta Real a fost mai coerentă, mai pragmatică.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.