Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu a reacționat după UTA - Dinamo 2-0 » „Am părut neconectați la meci”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
0
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Negru de supărare după eșecul cu UTA, Cătălin Cîrjan și-a spus singura dorință pentru 2026
0
Știri din fotbal internațional
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Real Madrid - Sevilla, în etapa #17 din La Liga. Bellingham a deschis scorul
0
Deschidere de scor în Juventus - AS Roma » Derby-ul etapei #16 din Serie A
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Medic cardiolog: De ce fac infarct și oamenii aparent sănătoși + Cât sport ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Bre Georgica ce vorbesti prostii tu pe acolo ca face Messi echipa in vestiar? A spus-o in repetate randuri la barca, si la nationala ca el nu se baga peste antrenor sau conducere. Ce nu ti-e clar? NICIODATA ok? Deci ca el e prieten bun cu Neymar si multi alti jucatori e partea a 2-a, dar tu daca ai baut o bere si faci pe antrenorul eu zic asa...mai bea 2 si depuneti frate cv-ul, dar ce te sfatuiesc eu e sa te lasi de fotbal si sa-ti cumperi un burghiu de 7. Zic si eu parerea mea ????♂️
Nu Neymar!!! Individul (nu pot sa ii spun altcumva) nu are ce sa caute la Barcelona! Nici Griezmann nu are ce cauta acolo! Conducerea face aceleasi greseli! Jos cu ea! Mbappe, doi mijlocasi centrali, un fundas cu forta in picioare, un fundas stanga, bine ar fi sa fie niste tineri! Ah... Si sa nu uit: afara, Messi! Nu faci tu, jucator, legea in vestiar, politica de transferuri! Dar chestiile astea nu se vor intampla niciodata, iar Barcelona va cunoaste regresul! Reconstructia trebuia inceputa demult!
Barcelona s-a dovedit un club mic. Nu a reusit transferul genialului jucator Ianis Hagi, cum sa reuseasca cu Neymar. Saraci! Informatiile sunt din presa sportiva romaneasca!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.