Alte știri din fotbal
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
4
Prima zi la Dinamo pentru Alaa Bellaarouch: „Puțin obosit de la drum, dar foarte fericit”
0
Ciprian Deac, la prima apariție în noul rol: „Am avut emoții!”
0
Ionel Dănciulescu, marcaj la Andrei Nicolescu și un mesaj dur în plin mercato: „Nu a câștigat absolut nimic!”
7
Știri din fotbal internațional
Caricatura Charlie Hebdo cu Deschamps, condamnată ferm în studioul GSP Live Special: „O lume nebună!”
0
„Furtuna” Ousmane Dembele: al doilea cel mai rapid hat-trick din istoria Campionatului Mondial!
0
Norvegia - Franța, pentru supremația în grupa I » Dembele reușește „trilpa” în minutul 32
2
Senegal - Irak » Avantaj minim la pauză
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
15
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Caz șocant în SUA. Un copil de 7 ani, care cântărea 116 kilograme, a murit, ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu, mesaj direct pentru Ilie Bolojan, după negocierile eșuate ...
Libertatea
Exact El vrea sa aiba muncitori, nu sper-staruri gen mutu tamas s.a.m.d Daca strici spiritul echipei si atmosfera, esti 0. Motivatia si spiritul de echipa conteaza, nu ca stii cu sa driblezi, aia conteaza mai putin. Fb Guardiola. Acum stau si ma gandesc ca poate Ibra nu a fost dat afara din cauza lui Messi, dar se pare ca Guardiola face asa cu toti care se crede dumnezei Foarte bine :D
Ce sa distruga ca echipa merge mai bine ca nici o data =)) Pana si borussia au confirmat ca Bayern domina CLAR campionatul. Guardiola vrea sa adreseze un mesaj: Esti lenes/arogant/fitos esti scos din echipa. Si foarte bine face, el este bo$$ si CV-ul poate sa confirme. De ce a jucat barca ca boschetarii pe timpul lui Titi si acuma joaca mai bine? Aceeasi jucatori doar ca antrenorii sau schimbat. Guardiola e antrenor perfect, vrea sa impuna disciplina in vestiar. Din cauza asta au fost consistenti cei de la Barca si au castigat 13-14 trofee in 4 ani. Daca il tinea pe Ibra cu caracteru lui infect ce se crede "zeu", ce parere crezi ca isi faceau altii? Ori esti ca lumea, ori e
Tin sa te anunt ca Guardiola si a inceput cariera tot "distrugand" o echipa, dupa ce a scapat de jucatori ca Ronaldinho, Deco sau Henry. Ce s a intamplat atunci? Au avut unul din cele mai bune sezoane al unei echipe din istoria fotbalului. Bayern are un lot exceptional, mai toti pot fi inlocuiti. Au foarte multe optiuni pentru Kroos. Robben cat de bun e el strica in mod constant atmosfera lotului de vreo cativa ani. Ribery mi se pare ca il apreciaza enorm pe Guardiola. Il dau afara dupa un an? Unde va credeti copii aici? In ShaormLiga 1? Ramane cel putin anul viitor si daca termina pe 10 campionatul. Astea sunt comentarii de hateri: Guardiola e un prost pentru ca eu tin cu
eu am zis de mult timp ca o sa distruga bayernul.cu jupp heynckes de ce nu au facut asa?jucatorii astia de la bayern au alt caracter fata de cei de la barca.nu accepta sa fie marioneta lui pep.o sa se enerveze si ryberi si schweinsteiger,pe robben deja nu il mai are la inima si o sa distruga echipa usor usor
ei au mentalitate germana, nu romaneasca. daca dai afara antrenorul ca asa vor 2-3 jucatori risti sa creezi un precedent periculos. disciplina trebuie sa fie primordiala iar elevii trebuie sa'si asculte profesorul, altfel, doar din talent nu poti castiga trofee. in plus, toata conducerea lui bayern i'a dat lui mandzukic peste ochi, declarand in repetate randuri ca cel mai probabil o sa'si piarda locul de titular de la vara o data cu venirea lui lewa, asa ca nu stiu daca ce a facut pep scotandu'l din echipa este un incident izolat.
daca jucatorii nu-l mai inghit nici Papa de la Roma nu-l mai tine la echipa !!! ai sa vezi!! totdeauna cel sacrificat e antrenorul si asta e de cind lumea ! problema e ca lucrurile nu stau ca la Barcelona si Pep nu pare sa realizeze asta...a inceput sa faca pe dictatorul si nu e bine ....intai Mandzukici apoi Kroos si cine stie cine mai urmeaza? tu daca ai avea pe maini o echipa ca Bayern si vine unu' si incepe sa se dea la jucatori sa-i scoata din echipa sa-i pedepseasca si tu stii ca jucatorii astia iti pot aduce bani prin transfer sau prin orice alt mod pe cine ai sacrifica?
greu de crezut. probabil are negociat un contract beton. si nu cred ca nemtii sunt dispusi sa arunce bani pe fereastra
Vrajeala!
eu am o presimtire ca domnul Guardiola nu o sa mai fie antrenorul lui Bayern Munchen in sezonul viitor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.