Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Ionel Augustin a numit fotbalistul care poate fi decisiv pentru Dinamo în lupta la titlu, dar i-a descoperit și o „hibă”: „Se simte lipsa de concentrare”
0
Știri din fotbal internațional
De ce Fenerbahce va folosi tricouri cu „Chobani” pe piept la meciul cu FCSB
0
Atac violent la adresa lui Elias Charalambous: „El chiar are față de papagal”
7
Bine că nu joacă ei! Detaliul unde FCSB este o formație liliputană comparativ cu Fenerbahce
2
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ultimele informații înainte de meci
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Alt Real Madrid? Alt Manchester City? Nu cred ca isi dau seama dar daca se duc dupa modelu real si city o sa fie la fel ca ei: fara niciun trofeu. Barca o sa ia tot. Cat de prosti pot sa fiu unii. In loc sa investesti 150 de milioane in academii de 5 stele in lume si sa cresti jucatori care o sa joace bine 6 ani, dai 200 pe niste jucatori care expira in 2-3 ani care nici nu se cunosc(la stil de joc ma refer, ca echipa). Praf
orcum psg e o echipa buna
PENTRU TOTI PROSTANACII CARE POSTEAZA IN DISPERARE RECLAMA LA WAZZUB CITII AICI :://www.scam.com/showthread.php?t=12180 e un scam !!! niste rusi care cauta fraieri !!! ca voi. si inca o stire de ultima ORA e simplu trebuie sa dai o cautare pe net:domeniul Wazzub care va concura Google si va IMPARTI cu voi banii castigati din reclama????? EXPIRA pe 12-junie-2011!!!! peste 5 luni??? asta desii LANSAREA OFICIALA este in APRILIE????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.