Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
mah, de cand e la Sampdoria face spectacol ;)
degeaba e talentat daca nu pune osul la treaba..
mai nebunilor..lol daca nu'l stiti taceti macar..uitati'va la meciurile din serie A si apoi vedeti si voi ca Totti (care este considerat printre cei mai buni jucatori italieni al tuturor timpurilor) e pantaloni scurti pe langa asta ;)
Mi'esti SIMPATIC, de'te dracu!
Daca avea creierul lui Angelo Palombo atunci juca ca Angelo Palombo, doar creierul misca picioarele, doar parametrii fizici ar fi fost diferiti. Bre Casanova, confuzi constiinta cu encefalul!
a facut foarte multe nebunii, youtube e martor la multe dar ca si jucator e mare rau. asta e genul de jucator Dobrin. Talent cu caru dar si un spirit de aventura iesit din comun
altu' care sufera de el. numai robert nita mai avea o parere asa buna despre sine
ai dreptate , bravo!
@c: Putea sa fie jucator bun ? :)) Ti se pare ca Antonio Cassano e slab ? E unul dintre cele mai mari talente pe care le`a dat fotbalul italian. Raul a spus despre el ca este cel mai talentat jucator pe care l`a vazut.
asta putea sa fie jucator bun, insa nu asa de bun cum se crede el.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.