Alte știri din fotbal
România U19 - Irlande de Nord U19, meci decisiv pentru calificarea la Campionatul European
0
Dinamo - CS Dinamo 3-1 » George Pușcaș a marcat la debut, apoi a fost schimbat + Gazeta a aflat motivul
0
Probleme pentru Mirel Rădoi înaintea meciului de la Botoșani: „Va fi complicat”
0
Atanas Trică, mesaj după victoria cu Kosovo: „Simțeam că nu mai văd luminița de la capătul tunelului”
0
Știri din fotbal internațional
Leo Messi intră în istoria fotbalului mondial! » Premiera căpitanului argentinian va avea loc la Miami pe 4 aprilie
0
Ladislau Boloni, vizită la un club de juniori din Satu Mare
0
Se încheie dosarul de 120 de milioane de euro în cazul fotbalistului decedat
0
Adversarul României intră direct în careul european de ași » Arda Guler este egalul titularului lui Cristi Chivu
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Cum se putea schimba soarta lui Gică Hagi: „L-am întrebat pe Ceaușescu, dar ...
GSP SPECIAL
Strategia lui Eugen Sechila în procesul troiței legionare ridicate în ...
Libertatea
Ei nu?? Lutzu la antrenamente lasa masina la marginea terenului si duduiau manelele pe toata durata antrenamentului;)
E cel mai smecher fotbalist,ever.Sa moara calu` daca nu!
dezinformati lumea ! este accidentat si suspect de hernie ! cel mai probabil va reveni in meciul cu Inter ! forzza sampdoria !!!
stai sa vina tamas inapoi in romania,va face si el :))
Eu ma mir cum de nu a "inventat" asta mai inainte vreun fotbalist rumân :p
hahah baiatule, ai ramas in urma. pai ce sai faci, asta e cassano, dar sper ca o sa-l ierte. FORZA SAMP!!!
ce legatura are coaie excluderea lui cassano cu meciul bayern - fiorentina...esti praf rau...wubb
b.oule ce trb are cassano cu bayern munchen? el joaca la sampdoria nu la fiorentina ! iar cassano demonstreaza ca pe lumea asta kiar sunt multi prosti.
Cu atent mai bine maine avem o misiune si mai usoara Fc Bayern Munchen :X
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.