Alte știri din fotbal
Andrei Borza a dat BAC-ul și a plecat în cantonament: „Am văzut comentarii foarte urâte, că am rămas repetent. Vreau să clarific”
0
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
Știri din fotbal internațional
Nou record la Cupa Mondială! L-a depășit pe Walter Zenga
0
Dejan Lovren e consternat după eliminarea Croației: „Inadmisibil! Trei oameni de 1,90”
0
A atins sau nu mingea la golul anulat Croației?! Matanovic dă cărțile pe față: „Sincer...”
0
Nervi la austrieci! David Alaba s-a luat de un coechipier: „Tot ce am avut în minte”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul celei mai mari surprize din istoria fotbalului ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
D-zeu sa-l ierte. Oare cat avea la ora? Nu-mi amintesc vreun jucator asa de valoros sa moara in plina activitate din cauza unui accident de masina.
Măi ***, ai citit 'AUTOSTRADĂ'? Acolo ai viteză minimă, pe care sigur o consideri ca fiind mare. Doar a avut ghinion omu'.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
În afara localității conduci cu minim 90 km/oră. Fiind Lamborghini probabil peste 110. Ideea care nu înțelege multă lume este că peste 90km/oră la explozia unui cauciuc șansele să mori este foarte mare deoarece pierzi total controlul mașinii deoarece cu siguranță mașina se răstoarnă. Dacă ai și obstacol sau șanț șansele de supraviețuire duc spre zero fără să conduci exagerat de tare.
Nu se zice nicăieri de viteza. Nu pățești nimic dacă ai o viteza normala. Pt un astfeld e impact probabil viteza a fost foarte mare.
Din pacate, nu stiu ce sa cred despre "explozia de cauciuc" deoarece sunt convins ca sansele ca acel bolid sa fii circulat cu niste anvelope de proasta calitate sunt extrem de reduse. Se poate ca proprietarii masinii sa fii omis sa faca un control asupra uzurii pneurilor, desi banuiesc ca intretinerea unui astfel de automobil se face cel putin annual, intr-un service specializat, care automat ca recomanda la nevoie, schimbarea anvelopelor, cu altele de aceeasi referinta, mai ales ca proprietarul, mai mult ca sigur ca nu se uita la echivalentul in euro a 4 cauciucuri noi. RIP!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Era cumva bogat pe banii tăi? Vai de educația ta dacă nici în momente de-astea nu te poți abține de la hate.
dintre toate articolele pe tema asta de pe gsp,asta este singurul in care nu se pomeneste de fratele lui.
...„explozia unui cauciuc”!La Lamborghini-care probabil ca costa mai mult decât greutatea mașinii in aur!Daca nici cu mașini din alea nu existe siguranța,atunci parca nici nu-ți vine sa mai pleci de acasa!
Depășire ? Pe autostradă ? Ce/Pe cine depăßea ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.