Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
0
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
0
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Se lucrează într-un ritm uluitor la Stadionul Dinamo: arena din Ștefan cel ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
In Romania, primea cu suspendare, ca n-a vrut baiatul sa-l omoare. Era si el nervos, dupa 10 etape juca iar. A se vedea cazul criminalului odios huidu.
Trebuie URGENT transferat în România! Numai unul ca el poate face,,curățenie, ,în fotbalul murdărit de împuțitu de cioban și cei care au pus...botul la banii săi ,..., ,,Murdari,,!!!!!!!!!!!
Deaconu și lacheii, luați aminte !!!!!
a fugit ? il asteptam in romania sa fie arbitrat de balaj,tudor,gaman si toata gasca de hoti
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eh, nu e chiar așa, Huidu a comis o infracțiune cu formă de vinovăție "culpă", nu cred că a vrut să facă acel accident nefericit. Dar, da, în Românica ar primi vreo 5 ani, scrie 3 cărți și, după vreo 2 ani jumate e liber. Un judecător ar stabili că fapta nu prezintă pericol social , că cel în cauză a fost enervat de arbitrul cel odios și, gata !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"impreuna salvam arbitrajul Romanesc " Mutu la asta s-o fi referit?
Chiar asteptam comentariile minamovistilor frustrati, sa vina *** ala sa faca ordine si in arbitrajul romanesc :)))) Eu zic sa vina badea teleaga si buorcea, sa regleze din nou bataia vantului. Atunci veti fi multumiti din nou, minamovistilor. Cu goluri din fante de lumina si penalty-uri inventate. Asa ati castigat in toata istoria voastra!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In America Latina lucrurile astea sunt la ordinea zilei.. nu exista saptamana fara vreun arbitru sau jucator batut, taiat, impuscat..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.