Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Pare interesant biletul tau. Am ales si eu 4 meciuri, dar sincer sa fiu, nu sunt prea optimist. Incerc marea cu degetul. (Everton, Norwich-Wigan peste 2,5, Nice-ETG peste 2,5, Wolfsburg) Mult succes!
Bai hatere !!! Tu esti chair prost fara suparare !!! Camataru cu dinamo ce a castigat ???? NIMIC !!! Messi cu barcelona a castigat tot ce se putea castiga plus ca de 4-5 ani ii golgeter la rand in UCL !!! Mai dute-n pana mea penibilule !!!
Pai de aia au jucat si amical. Totusi nu pot sa nu repet cum Camataru de Messi a dat 2 goluri in 15 minute lui Bayern in 2008 cand era doar 4-0 la pauza:).
Barcelona + Messi =Dinamo@ Cămătaru !
bineinteles :) nu prea mi se pare nimic sigur azi dar incerc cateva meciuri cu o cota foarte buna ! 1. getafe e intr-o continua revenire de forma si tind sa cred ca n-o sa aiba probleme cu osasuna; la 1,95 mi se pare pomana; 2. norwich e si ea o mare surpriza in anglia si merge foarte bine, cel putin acasa, unde a batut-o si pe arsenal si pe man utd ! iar wigan e jalnica si aproape toate pctele de vedere; 2,3. super cota ! 3. stuttgart - o vad favorita azi cu mainz desi e deplasare; e cea mai in forma echipa din germania cu 3 victorii consecutive si macar un egal, la o cota de 1,6, cred c-o sa scoata azi ! 4. marseille - un 2 solist cu ochii inchisi ! la 2,7 merge si x2;
Nu mai poatre Messi de acest record ca ii recunoscut sau nu ...pana la urma Messi=88 goluri si necunoscutu ala de neamt 85 !!! Asta ramane in istorie !!!
Iei ceva azi?
Doua bare ???? hmmmm !!! De barele barcei de ce nu spui nimik ???
Esti un mare hater omule !!!! Caracter zero !!!
Fotbalistii in ziua de azi sunt umflati cu "pompa".. Toata lumea vrea prin orice mijloace ca Messi sa fie cel mai bun. E unul dintre cei mai buni. Multi nici nu stiau cine este Gerd Muller, inainte sa afle ca are acel record de goluri in Europa. Nu exista titlul de cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor, ceea ce conteaza e ca toti suntem oameni si fiecare avem preferintele lui. Eu pot sa spun ca mi-au placut Zidane si Hagi ! P.S. Asa se face ratingul, cu astfel de dezbateri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.