Alte știri din fotbal
UTA - Rapid, în etapa #23 din Superliga » Deschidere de scor în minutul 19
2
Robert Ilyeș a reacționat după gafa lui Pap din Oțelul - Csikszereda: „Uneori nu greșește unul, greșește celălalt”
0
Laszlo Balint, după revenirea Oțelului în play-off: „M-am luat din nou cu mâinile de cap”
0
Golgheterul echipei din play-off s-a accidentat la început de 2026: când va reveni pe teren
0
Știri din fotbal internațional
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Al doilea gol în Al-Ittihad - Al-Okhdood » Marius Șumudică, duel cu Benzema și Kante, chiar pe terenul campioanei Arabiei Saudite
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
FOTBALIST . Asta știe , pentru asta e plătit , asta face . Mulți bateri comentează , deși viața lor nu are nici o realizare . Indiferent ca echipa merge sa merge sau nu , el își face datoria . Voi , comentatorilor , faceți asta la locul vostru de munca ?
Multumesc, nu am stiut. Uite, o sa caut. Multumesc.
Poate stii interviul lui Bob Dylan legat de motivul pt care chiar si la batranete sta de concerte.. Omu n-ar vrea, dar are o intelegere facuta la "crossroads" acum cateva decenii.Stiu ca pt unele persoane suna ciudat, dar poti sa scrii ppe youtube: Bob Dylan sold his soul, in orice caz am cam deviat de la subiect:)))
cantecul de lebada
Da, bineinteles, si eu la fel. Nu pot intelege alegerea asta. Unii, pur si simplu nu stiu cum sa cada, sa se opreasca. Valabil si la muzică. Iti dai seama daca mai canta Elvis azi? La cum a sfarsit, a fost propulsat direct intr-o alta galaxie. Intangibil. (Ca si Diego al meu :)
"Siuuu"...ce dacă?
Haaland parca a dat 9 la un meci de tineret. Sincer, il vedeam pe CR7 prin SUA mai degraba nu la sauditi, era lumea lui mai exclusivista, prin Los Angeles sau New York, tot lua vreo 50-60 mil cu salariu si alte sposorizari. Nu sunt 200 mil, dar totusi...treaba lui
...si unii deja il propun la nationala!!!
Felicitari, Cristiano! Un mare campion, 20 de ani la cel mai inalt nivel! Respect!
A dat câteva goluri și gata, e mare atacant ? :-))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.