Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu nu s-a bucurat pe deplin de victoria cu Rapid: „Mi se pare incredibil”
0
Zeljko Kopic: „Am fost aproape morți”
0
George Pușcaș: „Medicii mi-au recomandat să mă operez. Îmi asum acest risc”
1
„Mai aveți încrederea conducerii?” » Costel Gâlcă a răspuns scurt, după ce a recunoscut „umilința”
0
Știri din fotbal internațional
Remiză albă în derby-ul etapei din Serie A » Milan și Juventus, meci fără spectacol pe „San Siro”
0
Cristi Chivu a găsit puterea să glumească, după ce s-a întâmplat la Torino: „Mi-au lipsit ochelarii”
1
Presa din Italia, la unison, după ce Inter s-a prăbușit cu Torino » Notele lui Cristi Chivu
4
9 minute de „blackout” în Torino - Inter schimbă calculele la titlu » Inexplicabilă cădere a liderului
6
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
5
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Proiectul „Curtea de apă”: Cum încercau românii dintr-o fabrică de bere să ...
Libertatea
Scenă macabră pe stadionul unui club de tradiție din Germania. Cadavru ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Un kilogram de cartofi costă 0,6 lei, iar litrul de lapte 3 lei, într-un ...
Libertatea
In primul rand sa ii fie teama ca ramane fara nevasta/prietena daca a venit printul Cristea in zona...
correct, toti asemuiesc romanii cu hotii de masini sau cersetorii dar cred ca din toate punctele de vedere e mai bine sa furi masini sau sa cersesti decat sa violezi copii,omori femei,arunci cladiri in aer sau altele care le fac marii moralisti vestici. mie mi-ar fi frica de pedofili,homosexuali si drogati daca as merge in belgia sau olanda,de hotii de masini nicidecum,nu am masina,calatoresc cu avionul.
Tatal lui Van Damme "iubeste" copiii
e amuzanta declaratia sincer:)))
Cam asta e parerea despre romani. Oriunde te-ai duce. Despre un popor de 2mii de ani cica.))))) Un popor civilizat, cult s.a.m.d. Care fura si cerseste. Despotism, nepotism, birocratie, coruptie, lene, balcanism, popor de oieri aparut in sec.13.
Din pacate asa este privita Romania,trist dar adevarat.Multumim RRomilor pentru aceasta imagine creata.
mai bine furi masini decat sa violezi copii .
Mai degraba sa se teama pentru nevasta lui! Ca romanii sunt pasionali si sanguini. Asta da!
Baa, ziaristilo, gata v-ati si gandit la furat ! Omul a zis ca se teme pentru masina sa, pentru ca, fiind capitanul echipei, normal ca are cea mai bengoasa masina si vede in romanii veniti potentiali concurenti care pot primi in dar de la patronul o masina de 10 ori mai TARE !
Mare dreptate ai, mai ales ca in Belgia sunt chiar multe rable. Cu bine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.