Articol de GSP - Publicat miercuri, 01 mai 2013 00:00 / Actualizat miercuri, 01 mai 2013 12:11
Fostul mare jucător al Barcelonei şi al lui Chelsea, Deco, a fost depistat pozitiv la un test antidoping.
Deco, în vîrstă de 35 de ani, evoluează în prezent în Brazilia, la Fluminense şi în urma unui control antidoping s-a constatat că a consumat furosemid, un diuretic pentru slăbire, aflat pe lista substanţelor interzise.
Reprezentanţii mijlocaşului au susţinut că totul se trage de la un complex de vitamine contaminat folosit de mijlocaş.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!