Alte știri din fotbal
Robert Bădescu, fundașul lăudat de Șucu la Rapid, a semnat cu alt club din Superligă
1
Obiceiul alimentar al noului transfer de la FCSB l-a impresionat pe Mihai Stoica
0
Mihai Stoica a anunțat noutățile din mercato de la FCSB » După Luca Stancu, încă două transferuri sunt aproape gata
6
Gigi Becali a pus mâna pe telefon: „Mi-a zis că vine Drăguș”
1
Știri din fotbal internațional
Pe cine preferă Cornel Dinu între Leo Messi și Cristiano Ronaldo: „Din toate punctele de vedere!” + Marea favorită la titlul mondial
0
Crede că Tuchel a pierdut vestiarul în fața unui star englez: „Nu mai e el șeful!”
0
Accesoriul lui Erling Haaland a făcut senzație la întoarcerea în Norvegia
1
Continuă sărbătoarea de parcă ar fi câștigat Campionatul Mondial! Azi s-au mutat pe stadion
1
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
1
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Cine l-ar putea împiedica pe Putin să folosească bomba nucleră. Garry ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Se aude cā Nenea Crișan a bāgat printere noi, cu miros. Adicā ce iese de-acolo, nu numai cā aratā a $100-, dar mai ales miroase a parizer de $100-. Grija omului pentr om.
Pai la ce-au prestat baietii lu' tov Sucu, un recameu in format A4 de caciula, va fi prima de preliminarii CL (Cupa Lipiei) in vara asta !! :)))
Pai la fel ca tine, care esti in preliminariile CL (Cupa Lipiei) si-ti arde de glume despre UCL !! ;)))
Tu esti la retrogradare si vorbesti de echipe de playoff.
Ce sa zic, Nea Glumețule...? E duminica. Pricepi? E duminica. Hai, ca boxăm de maine incolo. In alta ordine de idei, recunosc ca mi-ai băgat reflectoarele in ochi total, atunci când mi-ai devoalat (vorba unui tânăr de 50 de ani, plecat din Piatra Neamț, cu mama coafeza si ochi albaștri, plus vila la Băneasa) cine este autorul. Eu in respect pe Daniel Scorpie. Punctu' 1: Scrie. Punctu' 2: se expune observațiilor tutulor neaveniților (Vardy included). Punctu' 3: Desi poate, uite ca nu intra la butoane sa răspundă. (Mama, ce-ar mai răspunde Vardy!!). Punctu' 4: E datoria lui sa găsească aur romanesc in Serie A. Zau Nea Glumețule, crezi ca asta-i ceva la îndemâna oricui?
vai, ce urit gindesti! adica, vrei sa spui, ca si domnul scorpie merita tot atita atentie ca subiectul articolului??? mai mult, ziaristul gsp care se distinge prin obsesie inventiva fata de dennnnis, mai are un articol, e drept, mai putin bogat in figuri de stil ***, semn ca daca man nu se face om pe el insusi, macar ii face pe ziaristi!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si asa "infatuat" e mai bun decat toata echipa Rapidului la un loc !!
In primul rand, daca Nea Gigi il "ea", ii cumpăra piele 9. Ca doar n'o sa se prezinte la Thomas The Train in halul asta. Apoi, Nea Gigi mai lucrează si la mental, cum bine știi - ca doar cunoaștem cu toții cate diplome si atestate are Sf. George. Daca nu merge si nu merge - in extremis - se poate apela si la Fratele Vargas de la Cluj, care ar putea băga o sârmă pana la Fratele Caran 1, 2 sau 3. Ca la pachet, cat e Nea Gigi de vioi pe piața imobiliara, nu cred ca si-i poate permite.
B-Boy, pana la urma, cum-necum, la o gogoașa măcar mai înțelegi ceva. Dar când ți se prezintă un desen cu o gogoașa in format A4, well, we're gonna have a problem with that.
Ia sa vina cateva luni la nea Gigi si la Tommy sa vezi ce antrenamente mentale si fizice cu public fac cu el. Jar mananca tatuatul infatuat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.