Alte știri din fotbal
Replica lui Flavius Stoican când a fost întrebat despre viitorul lui la Farul
0
Denis Alibec a rămas liber de contract și și-a anunțat decizia, imediat după Farul - Chindia
0
Ilie Dumitrescu a tras semnalul de alarmă la Farul
1
Ionuț Larie, căpitanul Farului: „Era foarte urât, numai noi și Hermannstadt, săracii...”
0
Știri din fotbal internațional
Oleksandr Romanchuk a debutat la naționala Ucrainei » Cum s-a descurcat în fața lui Lewandowski
0
Ce a putut spune Sir Alex Ferguson despre Arsenal, în mesajul de felicitare pentru patronul lui PSG
0
Cu Joao Paulo pe teren, Capul Verde a reușit șocul serii în amicalele internaționale
0
Nebunie și la Paris! Jucătorii lui PSG au sărbătorit în stradă triumful din Liga Campionilor
0
Lifestyle
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
2
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
2
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Stațiunea balneară unde cazarea costă doar 10 euro pe noapte și o vilă ...
Libertatea
Loredana Groza a îngenuncheat în fața Nadiei Comăneci. Moment inedit la ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Marius Daniel Popescu: „Cunosc foarte bine toate fațetele lumii literare ...
Libertatea
Si ce facea cu valiza aia?
La ce va puteati astepta de la bolnaviorii de serviciu, in frunte cu cuplul otto si braun si cu eucutine, care-l si intrece? UEFA sluj in fata ”ciumei ros-albastre”, asta e de pus in rama... O fi alcoolul, sau ceva mai tare?...
stiu. majoritatea antistelistilor de pe gsp,au peste 45-50 de ani,nu au mai calcat de ani buni prin Romania si tot comenteaza pe langa subiect. s-au ramolit,***. ha h aha
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Interesant,foarte ingenios! La noi e mai rudimentar,l-au prins pe unul cu ditamai valiza cu bani:)))
@randoom calmeaza-te man, n-are rost sa insisti raspunzand popandailor melancolici cu un picior deja in groapa. Nu vezi ca are omu' 7 conturi de pe care isi da like-uri singur???
pai spune-ne exact cine este. am inteles ca este in irlanda. poate ii face dave o vizita.
ha ha ha,ce l-ai ars pe fraier. oricum,acuma a intrat si userul respectiv pe lista oamenilor *** de pe gsp. culmea,toti sunt dinamopvisti. ha ha ha. cum bah sa spui ca real madrid a fost lucrata pentru a ajuta Steaua sa piarda o finala cu ac milan cu 4-0. wtf? dnamopvistii asa de mult au fost umiliti ca si-au pierdut mintiile.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
@ottobraun Mai fosila, sa le spun baietilor cine esti tu ??? Nu-l bagati in seama e unul de face parte din cei umiliti, injositi de stelisti in viata. Ps: revin cu detalii daca e necesar !!!
tarile din blocul comunist aveau muuulta influenta, dar ciuma era cea mai agresiva, pompand la greu. lucrurile astea le afli acum, ca pe vreme aia, ca si acum, iti duceai viata mizera zacand beat in vreun sant dintr-o comuna uitata de lume.
mai bine ne-ai spune cum te umilesti prin irlanda. aia te umilesc in irlanda,in Romania nu te mai vrea nimeni. chiar ca esti un om blestemat. dar chiar meriti sa treci prin toate umilintele astea. auzi la el,vina sa comenteze pe gsp despre fotbal,cand el nu a mai calcat prin Romania de zeci de ani si este mai batran ca burebista. wtf?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.