Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi despre adversara din Norvegia pentru retur: „Poate câștiga campionatul în România”
0
Reacție virulentă după rușinea FCSB - Auda 2-3: „Labonne? Boutoutaou? La banii ăia se putea găsi ceva mai de calitate. Sunt subțiri”
2
FC Argeș - Petrolul, duel din etapa a doua din Superliga » Echipele probabile + cotele
0
UTA - Oțelul deschide runda #2 din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Oficial! Jurgen Klopp este noul selecționer al Germaniei: „Dacă te porți urât și nu-mi lași familia în pace, plec!”
0
Dublul campion cu FCSB a identificat punctul slab al celor de la Auda: „Acolo stau rău! Dacă vom fi atenți, cu siguranță vom înscrie la retur”
0
Ce avere a făcut Gianni Infantino în 10 ani la președinția FIFA! » Răzvan Burleanu și ceilalți 36 de membri ai Consiliului au împărțit anul trecut 11 milioane de euro
0
Ioanițoaia la zi » Directorul Gazetei nu e de acord cu criticile lui Becali: „El ce vină are?”
0
Lifestyle
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
3
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
Radu Miruţă dezminte că ar fi plătit 2.500-2.700 de euro pe noapte, în ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Cutremur vineri dimineața în România: unde s-a produsul seismul
Libertatea
mai burebista, se pare ca ai taiat viile doar pentru cei de rand, ale tale le-ai pastrat! a castigat ea CCE la fotbal? te-a scos in 94 in strada la bere si sa faci baie la arteziana, desi vecinii facusera adrese la primarie de ani de zile in acest sens? faptul ca seamana cu simona gherghe si bea de stinge nu-i o scuza! jiji-ajuta si mai lasa beutura!
Geambasu = marlan
Va propun un topic , ca tot vad ca nu se poate comenta pe acel articol in care un nesimtit pe nume Geambasu ii raspunde intr-un mod badaranesc amestecat cu apropouri si ironii fata de Ana Maria Branza. Realizarile Anei ,individual si cu echipa : Argint Beijing 2008 spadă - individual Campionate Mondiale Bronz 2002 Lisabona spadă - individual Aur 2010 Paris spadă - pe echipe Campionate Europene Aur 2006 Izmir spadă - pe echipe Aur 2008 Kiev spadă - pe echipe Aur 2009 Plovdiv spadă - pe echipe Aur 2011 Sheffield spadă - pe echipe Aur 2013 Zagreb spadă - individual Argint 2008 Kiev spadă - individual Argint 2013 Zagreb spadă - pe echipe Bronz 2011 Sheffield spadă - individual
Unul dintre cei mai buni straini care au jucat in Romania !
Bine ca nu a spus ca e fan Deportivo de mic. Oricum, liga a II-a din Spania se potriveste cu "valoarea" lui.
Bravo Culio! Succes! Defapt, termina cu prostiile si vino inapoi la CFR. Hai acasa. Ia-l si pe Beto cu tine.
frumos,bravo culio!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.