Alte știri din fotbal
Daniel Pancu și-a dat acordul » Rapid, negocieri cu atacantul din Italia
0
Victor Angelescu a confirmat » Pleacă de la Rapid pentru 700.000 de euro
2
Prunea l-a oprit pe Dănciulescu: „Mai lasă-i să vorbească și ei. Noi le luăm apărarea și ei merg pe blat”
0
Oțelul a anunțat al doilea transfer al zilei
0
Știri din fotbal internațional
Uzbekistan - Columbia » Deschidere de scor în minutul 40
0
Ghana - Panama, decis de un gol în minutul 90+5
0
Hary Kane, direct în istorie cu dubla contra Croației: „Felicitări antrenorului, asta ne-a spus la pauză!”
0
Anglia a bătut-o 4-2 pe Croația, dar Dan Alexa vede altă favorită la Mondial: „E mult peste!”
0
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
5
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Cel mai înalt pod pietonal suspendat din Europa se va construi într-o ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Kelemen Hunor explodează după zvonurile privind Guvernul Veștea: „Sunt ...
Libertatea
Hawking nu dădea doi bani pe "creatorul" lui pește prăjit. O singură pagină dintr-o carte scrisă de savantul britanic conține mai multă informație și ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dormi în pace. E problema ta, dacă neamul ți se întinde în trecut până la dihănii urlătoare prin copaci. Ai mei sunt din Adam și Eva.
Asta a fost un articol din The Guardian in mai 2014. https://www.theguardian.com/science/2014/may/28/stephen-hawking-formulae-england-world-cup-success
Savant ateu e un non-sens. În curentul occidental darwinist-comunist, normal că se încadrează drept savant( așa cum și Hitler era înconjurat de savanți) asta nu-l face respectabil, neapărat. Știi care-i definiția savantului? "Un om care știe foarte multe despre foarte puțin"!
100% bullshit
Sunteti atat de *** cu comentariile voastre. A murit un geniu si voi va legati de infatisarea lui si de faptul ca voi credeti in zeitati invizibile aflate in nori. Sunteti incredibil de prosti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
el a fost savant, tu esti doar un mistocar, virtual .
E exact pe dos, amice. El era ateu, motiv pentru care nu dau doi bani pe stiința lui. Poate că în comparație cu el sunt mult mai păcătos, dar măcar îl recunosc pe Creator în tot ceea ce ne înconjoară. Mulțumesc redacției pentru faptul că a înlocuit poza aia.
Tu esti mai mult cu darwin.. ***..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și era musai să puneți poza aia horror a savantului lui Pește?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.