Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a anunțat primele plecări de la CFR: „Da, pleacă doi jucători! Sunt titulari amândoi”
0
Daniel Pancu aruncă „bomba”: „Habar n-am dacă rămân la CFR!” + „Vorbesc cu Angelescu de mult”
0
Prima reacție a lui Marius Baciu din postura de antrenor la FCSB: „Nu vreau să fiu o marionetă!”
2
Adrian Mutu știe de ce a fost numit Marius Baciu la FCSB: „Gigi m-a ascultat pe mine!”
0
Știri din fotbal internațional
Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League » Echipele de start
0
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Chiriile din Berlin au explodat: 4.000 de euro pe lună pentru un apartament ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Messi a castigat trofeeul pt cel mai bun jucator de la CM2014, usor uiti lucrurile cele mai simple. In alta ordine de idei, suarez, di maria si chiar diego costa meritau sa fie alesi finalisti in locul lui messi. Cel putin suarez, a castigat vreo 6-7 trofee la INDIVIDUAL anul acesta, cred mai multe decat Ronaldo. Jucatorul anului in BPL, golgheterul in BPL si altele. Dar FIFA nu vrea sa promoveze golani ca Ibra sau Suarez, altfel Ibra castiga cel putin 1 trofeu si Suarez era cel putin finalist 1-2 ori. Oricum trofeele astea sunt doar de imagine, sa parafeze contracte babane cu sponsorii si nu mai au nici o legatura cu realitatea.
cel mai prost prim ministru! victor viorel poanta!
Messi are cele mai multe goluri si pase de gol in 2014 la nationala + club. E adevarat ca acum 2 ani era mai in forma dar asta nu inseamna ca nu e intre cei mai buni 3 din lume. Arata-mi un jucator care are cifre mai bune in 2014.
Ronaldo merita sa castige, Neuer in nici un caz? Acum pe bune, ce-a facut asa deosebit? A aparat 2 penalti-uri in finala CM? Asta ca sa castige un campion mondial nu e corecta, este un premiu individual, in 2006 a castigat un campion mondial, Canavaro, care ce-a facut, cu ce a iesti in evidenta? Era un aparator bun, ok, dar atat. Messi are sansa sa castige la anul, daca o va tine asa ca in ultimele saptamani.
Trebuie sa fie si Lionela acolo altfel fanii ei retardati si cu iq de maimuta s-ar supara,plus tovarasul sau de balonase Josep Blatula
Daca nu va castiga Neuer va fi la fel de amuzant precum declararea lui Messi drept cel mai bun jucator al CM
Sunt multi ca tine ? Eu iti sugerez sa citesti cine si ce a scris. Am spus clar ca tot Ronaldo castiga si anul asta, dupa care cineva a zis ca nu merita. Vorbesti sa nu adormi.
Manuel Neuer!
Mai degraba tu esti cel adormit. N-am zis nicaieri ca Messi merita Balonul de Aur, iar Ronaldo nu. M-ai intrebat ce mare realizare a avut Messi anul asta, iar eu am zis finala de CM. Eu doar imi exprim opinia, nu fac nici liste si nu dau nici baloane de aur asa ca nu mai face pe prrrostul.
mai tata da vb de 2014 ca si cum e trecut mi-am asumat asta . ce daca messi a jucat finala??? a iesit el cu ceva in evidenta anul asta 2014? mergi la somn ti-am mai zis incearca sa ai argumete reale.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.