Alte știri din fotbal
Dezamăgit de rezultat, dinamovistul nu se teme dacă FCSB intră în play-off: „Nu mă interesează de ei”
0
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
Știri din fotbal internațional
Gigi Becali și-a făcut planul de atac pentru meciul cu Feyenoord din Europa League: „Cum să nu mă intereseze banul?”
0
Vedetele lui Liverpool recunosc tensiunea și confuzia care domnesc în vestiar: „Nici măcar nu știu pe ce loc suntem”
0
Chivu a stârnit hohote de râs după victoria la scor obținută de Inter: „Iată, același idiot ca întotdeauna”
0
Leo Messi, regele Americii: „Acesta e momentul...”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Viktor Orban va trimite afaceriști în Rusia, ca să se pregătească de ...
Libertatea
Se pare ca șoarecele de Mepsi aleargă după ceva nou și mai proaspăt . Nu ai zice , la cum arată . Pisica blândă …
Clasic
Scorpie aka piata Niky Scorpion (Rahova, pe dreapta). Gasesti de toate, mai putin articole sportive.
Scorpie aka mocanu
Acum așteptăm reacția celor de la clubul din Miami, să vedem cu cat îl suspendă pe Messi, pentru că pătează imaginea publicului . doamna Beckham în special, este oripilata .
Diego ESTE regele TOTULUI. Nimic din ceea ce face măscăriciul ăsta cu coșuri pe față, și neverificat metoda Simona halep niciodată în viață, nu se compară cu Diego. Messi este un fel de Serena Williams a fotbalului . Diego e Ilie . Ilie Năstase.
Cred că “mitul” Messi voia să discute ceva serios cu “influențărița”: viitorul planetei, literatură, muzică, filme, etc….
Fosta iubita a lui Neymar este cea din foto 15? :-)))
Diego a fost regele petrecerii. Leo e doar un adolescent timid, cu cosuri pe fatza.
Până și aici îl surclasează Diego :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.