Alte știri din fotbal
Schimbare » Cine transmite la TV Slovacia - România, amical fără Mircea Lucescu pe bancă
0
Cad pe capete! După Pușcaș și Karamoko, încă un titular de la Dinamo s-a accidentat
1
Denis Alibec s-a recuperat rapid după accidentare și e pregătit de reluarea campionatului: „Trebuie să ne luăm o revanșă”
1
Îl voia schimbat pe Ianis Hagi la pauza barajului din Turcia
1
Știri din fotbal internațional
Fostul campion mondial riscă închisoarea în Germania
0
Salah a renunțat la un megabonus » Ce sumă trebuia să-i dea Liverpool
0
Noua apărare a Interului? Gazzetta dello Sport prezintă țintele lui Cristi Chivu
0
„Cocoșii” au America de Sud la degetul mic » Ce l-a enervat pe Deschamps: „Ăsta nu e fotbal american!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Uită-te şi la Ucraina câte probleme ciudate sunt cu contractele jucătorilor. Noi ne vedem cei mai corupţi, dar asta pentru că nu cunoaştem realitatea din alte ţări, ci doar ce ne e prezentat în media.
nu va retrograda nicio echipa dintre cele care nu au luat licenta, pedeapsa e limitarea transferurilor. anul trecut aek, aris, ofi, panionios si inca vreo 2 (nu imi aduc aminte acum care) nu au luat licenta nici anul trecut.
E situatia asemanatoare cu cea a Rapidului si U Cluj...
Pacat de fani! Aveau si ei o bucurie!!!
va dam voua un sut in fund si zburati in campionatul unguresc. Le dam ungurilor o campioana, un gest extrem de frumos din partea noastra.
va dam voua un sut in fund si zburati in campionatul unguresc.
Fiind din zona magheru am gusturi . Din Romania : Rock ?Phoenix . Melodie ? Copacul. Aurelian Andreeescu . Balada ? Om bun . Dan Andrei Aldea . Pa .
Nimic nu vine intimplator pe lumea asta nici faptul ca economic sau prabusit . E si cazul Romaniei dar in mai mica masura pentru ca Romania desi este cea mai saraca tara din Uniune si trece printr-o continua recesiune macar nu s-a prabusit economic . Eu dupa cum va spuneam sunt logic , rational . Am putere de observatie . FORZA PIB-ul !!
Si totul din cauza puscariasului de la Jilava ce detine cea mai corupta echipa din lume pe numele ei FC BECALI !
11 campionate, 14 cupe si 3 supercupe ...ca sa fim mai exacți!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.