Alte știri din fotbal
Maghiarii țipă că e ilegal » A făcut transferul lui Andre Duarte la FCSB și tranșează scandalul: „Vorbiți prostii la emisiuni, nu știți regulamentele! Vă spun eu care e adevărul”
0
Dorinel Munteanu, primele declarații ca antrenor la Hermannstadt: „Cea mai mare provocare”
0
România U19 și-a aflat adversarele din grupa de calificare la Campionatul European din 2026
0
Dorinel Munteanu, prezentat oficial la Hermannstadt: „A semnat un contract cu FCH valabil pentru un sezon și jumătate”
5
Știri din fotbal internațional
La un an de zile de când a preluat Genoa, Dan Șucu a făcut bilanțul perioadei petrecute în Italia
0
Controversă în Italia: Gigi Buffon și soția Ilaria vorbesc la adunarea tineretului de dreapta! Tema sofisticată pe care o abordează legendarul portar
0
Real Madrid - Manchester City, în etapa a 6-a din Liga Campionilor » Echipe probabile: Kylian Mbappe e incert + cele mai tari cote
0
Puskas Akademia U19 - FCSB U19 » Puștii roș-albaștri joacă pentru calificarea pe tabloul final Youth League în satul lui Viktor Orban
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
2
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Momentul în care un șofer lovește mai multe mașini în Sectorul 4 și fuge de ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Lia Savonea a dat verdictul după ce s-a uitat la documentarul Recorder
Libertatea
Nici nu e de mirare aceasta intolerantza,tipica pentru orice sectant religios!Se stie ca englezii dupa ce au cotropit Irlanda,au colonizat partea de nord est a insule-Ulster- cu scotieni calvinisti,adica erau membrii celei mai intolerante secte protestante,iar acestia i-au alungat sau exterminat pe irlandezii catolici,cu crestinesc zel!Asa ca nu numai romanii le sunt nesuferiti!E greu sa le indeplinesti criteriile!Sa fie la ei!
Eu imi aduc aminte ca i-am batut la Bucuresti cu 2-0 in 2015 si in 2014 am facut egal pe insula sulii - la ei!! ... siii ne-am calificat! O echipa de duzina ...
.... mda, tocmai nord-irlandezii ne catalogizeaza pe noi ... *** *** englezului de cand sunt din mama-n fiu !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tare ,frate ,noi ai facem gentlmeni ei ne fac ***,cu danemarca nu neau furat ,noi iam facut gentlmeni ,cu fcsb,la hentul de pe linia portii nu a vazut si altele multe,noi iam facut gentlmeni,imtrebarea mare este ;CARE ESTE GENTLMANUL SI CARE ESTE ***??????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hațegan , un mare arbitru. TOȚI arbitrii oricît de mari au greșit mai mult sau mai puțin. Nu mai faceți din țînțar armăsar. HAȚEGAN este un arbitru de TOP. Bravo hațegan , mult succes în continuare și multă sănătate. Iar irlandezii , *** chiar ar fi ultimii care ar trebui să judece pe cineva... ORICINE ar fi acel cineva.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hategan n-a facut diferenta intre campionatul nostru si meciurile internationale. Acelasi tupeu de *** ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce legatura are ma? Tu gandesti un pic? Astia sunt nepotii alora care au jucat atunci? Este ca si cum m-as duce acum in mijlocul Budapestei si l-as lua la palme pe un trecator pentru ca acum 100 de ani au fost omorati romani de catre niste unguri. In rest, asa cum a spus-o si altcineva, mai devreme, Irlanda de Nord atunci NE-A BATUT TUR-RETUR, daca aveam cat de cat valoare ne calificam fara sa asteptam jocul rezultatelor. Dar nu am facut-o.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.