Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi înaintea Derby-ului de Cluj: „O parte din inima mea e acolo!”. De ce preferă duelul total cu Craiova decât cu Dinamo
0
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out. Echipele probabile
0
Gigi Becali a anunțat primul jucător care semnează pentru sezonul viitor
0
Chindia Târgoviște - FC Voluntari, în etapa #6 din play-off-ul Ligii 2 » Ilfovenii caută promovarea directă
0
Știri din fotbal internațional
Și tu, Mbappe? A cerut schimbare în egalul cu Betis » Primul verdict al medicilor + Real Madrid acuză arbitrajul
0
Cristi Chivu amână petrecerea de titlu » Scor-fluviu în Napoli - Cremonese: cum arată acum clasamentul
0
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
3
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
cine e dinamo astia?
bin punctat :)))
Din cauza unor rebuturi ca tine, e tara asta unde este ! Oamenii aia nu mai au aproape nimic dupa o viata de munca chinuita (tu nu stii ce e aia ! ) si tu bati campii olig@frenule ! Mai te dai si galatean ...Tu sigur esti din aia care mancau seminte si jandarmii incarcau saci cu nisip sa va salveze casele !!!!!!!! Imbec@ilule, in afara de umbra, ce mai faci pe pamantul asta ? !
Degeaba incearca unii stelisti sa jigneasca, atat stiu ei sa faca ! Mai bine ar observa ca bunul simt si omenia , e caracteristica oamenilor educati si nu poti cumpara cu banii aceste lucruri ! Dinamovistii, asa cum au fost ei, neplatiti la timp, cu salarii mai mici, suparati, mereu au ajutat batrani, copiii cu deficiente, oameni nevoiasi, oameni incercati de catastrofe naturale, cum e cazul de fata sau cum au fost cei inzapeziti ! Figurantii care se zice ca ar castiga sute de mii , se roaga pentru amaratii astia....prin cluburi ! Sa nu cumva sa saraceasca, probabil nu aud nimic din spatele acelor casti de tot rasul din care zburda....ce poate fi decat o manea !
sa va asfaltez in gura de potai maidaneze ! GALATIUL n-are nevoie de mila voastra ! pe ei ,eutanasiati-i !
Şi, din nou, încă o bovinătate. Nu te saturi, mă, vită?
Iar eşti bou!
Iară comentezi ca un bou? Culcat, oaie! marş la saivanul tău.
nu iti e rusine sa asocoezi un copil de 10-12 ani cu mintea ta bolnava si perversa ? fi sigur ca toti dinamovistii iti umple frigideru si camara sa ai toata toamna si iarna ,nu mai trebuie sa-ti faci griki de carne lapte oua morcovi castraveti de varza nu iti duce liposa familia pt ca te are pe tine?!? =))
si antrenamente?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.