Alte știri din fotbal
Fanii Universității, scandalizați de condițiile din București: „Când veniți la Cluj, vă descălcați!”
0
Rapid - U Cluj, meciul zilei în Superliga » Duel echilibrat, ambele echipe vor victoria
3
Golgheterul care a jucat la FCSB, Dinamo și Universitatea Craiova analizează lupta pentru titlu: „E momentul ca una dintre ele să fie iar campioană”
0
Bogdan Andone tremură pentru calificarea în play-off: „Nu cred că lipsa lui a fost problema”
0
Știri din fotbal internațional
Ter Stegen rămâne fără victorie la Girona » Echipa lui Horațiu Moldovan i-a învins pe catalani
0
Scor de neprezentare în duelul din Emirate dintre Adrian Șut și antrenorul Ciprian Panait
0
Pisa a înregistrat un nou eșec în Serie A » Marius Marin a fost înlocuit la pauză
0
On fire! Valentin Mihăilă a înscris al doilea gol consecutiv în 2026
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Copiii romi din România care locuiesc în mașini în Elveția nu mai au ...
Libertatea
Astia sunt jucatorii de fotbal... Pleava societatii, fara scoala, fara educatie, niste betivi fara creier... Cristiano Ronaldo e exceptia care confirma regula
Mai degraba cu Cristi Tanase. Aceeasi privire profunda si inteligenta de academician doctor
pai fiu-su lui iorgulescu ce mai face?
Englezu' tipic. Bautura, scandal, ingamfare si prostie.
Este vb de 5 ani pt ultraj. A bătut un polițist.
Mi-am amintit...PATRICK KLUIVERT este fotbalistul olandez in cauza ! Cautati cu google si gasiti informatii!
Stai linistit, nu va face nicio zi puscarie !Iti amintesc de cazul olandezului de la Barca, imi scapa acum numele lui, a omorat pe cineva intr-un club sau in accident de masina si nu a facut nicio zi bulau !Ai vazut vreun fotbalist cunoscut condamnat cu executare?Dulapul Maguire a platit 100 de mii ca pe niste maruntis pentru cautiune....Il vad capabil de arogante maxime din cauza ca e putred de bogat, nu imi inspira prea multa inteligenta, din contra !
5 ani pentru un scandal..macar a batut pe cineva..in Romania faci 5 ani pentru crima..criminalul Larisei a iesit dupa 8 ani dupa ce a violat-o si apoi a omorat-o.
Nu-l compatimesc ! Chiar DELOC ! Se vede pe fatzaul lui ca e ruda cu Claudiu Raducanu !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.