Postat de thedronius pe 21 Ianuarie 2015, 10:45

In retur matura Chelsea cu voi. Cu balotei si alte petarde nu aveti sanse nici la Europa la sfarsitul sezonului.

Cu balotei nu avem , dar cu Coutinho , Gerrard , Sterling si poate Sturridge va umilim pe Stanford Bridge . Mai ales daca jucati cum ati facut-o aseara ! " F**k u Chelsea fc , u ain`t got no history !"

thedronius
thedronius  •  21 Ianuarie 2015, 10:45
Postat de willsonraul pe 21 Ianuarie 2015, 10:00

Tu ai vazut meciul ? Daca joaca Chelsea la fel si in retur , nu au nicio sansa ! Cu mare bulan si cu superportarul Courtois au obtinut egalul asta . Pana in minutul 85 aveau un singur sut spre poarta , care a si fost pe poarta si gol , din penalty . L`pool a avut vreo 15... In retur le dam 2-0 sec ! YNWA !!