INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  INCIDENTE

FOTO şi VIDEO Scene incredibile în Spania » Gaze lacrimogene pe teren, meci întrerupt 25 de minute!

Articol de GSP - Publicat duminica, 16 februarie 2014 00:00 / Actualizat duminica, 16 februarie 2014 12:00

Scene incredibile la meciul dintre Villarreal şi Celta Vigo!

În minutul 88, la scorul de 0-1, pe teren a fost aruncat un recipient care a împrăştiat gaze lacrimogene. Arbitrul a suspendat partida pentru un sfert de oră pentru ca spectatorii să fie evacuaţi, în timp de jucătorii au mers la vestiare avînd probleme de respiraţie din cauza fumului.