Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
5
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
1
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
6
Știri din fotbal internațional
Iordania - Algeria, duelul codașelor din grupa J de la CM 2026
0
„MessiMania” la București și o apariție specială în centrul Capitalei: cântăreața din Argentina a atras toate privirile în Piața George Enescu. Peste 1.500 de oameni prezenți
0
Erdogan se implică după dezastrul de la Mondial! Președintele Turciei decide selecționerul
0
Explozie de bucurie în loja lui Lionel Messi la Argentina - Austria » Antonella a atras toate privirile
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion îi dă un ultimatum lui Nicușor Dan după discuțiile cu Veștea. ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
frumos meci...eu unu insa raman de parere ca ozil a fost magnific in seara asta ,peste toti dupa teren......iar de la adversari:iniesta,seamana la joc din ce in ce mai mult cu zidane..:)) sa speram ca returul o sa fie la fel de disputat .... hala madrid
Prietene...Barcelona a jucat prost...foarte prost...nu ca Realul ar fi jucat extraordinar de bine...dar a jucat umpic mai bine ca Barca...asta e concluzia meciului...restul e cancan. Si ce?...daca critic echipa cu care tin cand joaca penal insemna ca am mentalitatea ciobanului? In primul rand eu sunt fan fotbal...dupa aceea sunt si fan Barcelona...iar Barca azi a mimat fotbalul! Sa ai puterea sa-ti critici echipa favorita cand aceasta joaca slab este un lucru de apreciat...
S-a descurcat bine Real considerand cate absente au avut. Messi slab de tot asa cum ma asteptam; nu stie decat sa cada secerat ori de cate ori e atins de un fundas; as vrea sa il vad pe asta in Premier League, cred ca l-ar tavali aia groaznic. Bila alba arbitrului ca nu dadea fault la orice cadere a micutului, cum fac majoritatea arbitrilor.
Imi pare rau, dar nu cred ca te duce capul pt a detine bani, doar daca primesti ceva ajutoare pt persoane cu handicap.
Ar trebui ca on line-ul bucurestean sa ofere 2 pagini separate . Una pentru stelisti si alta pentru oraseni ..)) !
Eu unul n-am vazut meciul, doar golul lui Liverpool, cand aia de la Arsenal cadeau din picioare ca niste incepatori si dadeau mai mult pe langa minge. Daca asa a fost tot meciul, m-am lamurit ce intelegeti prin spectacol voi astia cu Premier League.
Ba dani_val, tzarane, capsunare-lebadar!, Iubire! M-am hotarat sa organizez un concurs intre tine si rsalexander, sa vad care e mai prost. Regulile concursului: - sa mai lasati niste comentarii pana ma decid care din voi e mai prost. Eu am pus toti banii pe rsalexander sa stii! Te-am pupat pe neuron!
Iar vin fanii PL sa ne spuna ei cum sta treaba....cum nu toate meciurile dintre Real si Barca sunt spectaculoase, asa nici cele din Anglia nu sunt, unele da, altele nu, am vazut derby-uri cu f putin fotbal, 100 de faulturi, 169 de centrari, 99% inutile, si cate un gol-doua in imbulzeli in careu, toate astea in Anglia, deci haideti sa terminam cu carcoteala, fiecare se uita unde vrea, mai putin terminatii ca woody care tot se uita si comenteaza, cu toate ca nu-i place dar daca e masochist...
aha ,acum ne-am prins de ce merita barcelona sa piarda,ptr ca a avut curajul sa joace relaxata cu marele real:))))esti amuzant ma,parca citeam din filele de poveste ale razboinicului luminii rationamentul asta.despre posesie ti-a zis cineva mai jos,despre ocazii tot la fel,asa ca ce sa mai comentam,poate doar faptul ca 2 arbitri puteau da penalty ala la alves,unu ti l-a zis cineva mai jos,corpodean,pe al 2-lea ti-l zic io,deaconu:)))
meciul Arsenal - Liverpool a fost cateva clase peste Real - Barca
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.