Alte știri din fotbal
Daniel Pancu și-a anunțat cu jumătate de gură plecarea de la CFR Cluj: „Nu ascund lucrul acesta”
0
Elias Charalambous a refuzat-o pe FCSB și a mers la gala premiilor: „Ceea ce trebuie să îmbunătățim este mentalitatea”
0
Din Liga 2 la echipa națională într-un singur sezon: el este surpriza lui Gică Hagi pentru amicalele cu Georgia și Țara Galilor
0
Al doilea antrenor care a plecat la finalul sezonului din Superliga: „Mulțumim și mult succes!”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Ba tu intelegi ca in zonele alea predominanti sunt rusii ? E greu sa bagi la cap ca ei au vrut asocierea cu Rusia ? Era o chestie de timp pana sa fiu facut prorus :)) Daca asta ai inteles tu din tot, e clar. Mars la TV sa te spele toti prrrostanacii pe creier. Adevarul ii supara pe multi, nu acum mult timp sfarseai ars de viu daca spuneai ca Pamantul este rotund.
Hai ca esti prost, daca tu crezi in votul ala numarat de prorusi esti mai prost ca noaptea! Am crezut ca pot sa vb cu tine fara sa te jignesc dar insisti cu jignirile. Esti un dobitoc care o sa te trezesti cu teava tunului langa ureche salutand politicos in ruseste...Daca visul tau e sa te intorci 50 ani e problema, eventual ai putea sa te muti la Moscova sa-l pupi pe putin in fund de aproape.
Cum adica au invadat Crimea ? Ei au avut baze militare acolo de mult timp, iar populatia din zona a votat pentru asocierea cu Rusia. Prrrrostii merita jigniti, pentru ca din cauza prrrostiei lor incep razboaie. In zonele astea rusii sunt majoritari asa ca lor le convine asocierea cu Rusia. Celor din Vest nu le convine caci UE are interes in Ukraina si uite asa incepe propaganda anti Rusia, este suficient sa-i arati cu degetul fara ca macar sa ai o dovada si deja prrrrostii au pus botul. Uitati-va la SUA cum invadeaza tari din motive mincinoase si dupa deschideti gura.
Pai daca o sa inceapa vreun razboi o sa inceapa pt ca Rusia a invadat Crimeea si a alipit regiunea de Rusia, pt ca a invadat Donetsk si Lugansk si incearca sa le alipeasca de Rusia si asa mai departe pana cand o sa cucereasca toata tara, daca nu vezi lucrurile astea e problema ta, dar nu te apuca sa jignesti pe cei care vad lucrurile altfel decat tine, nici eu nici tu nu detinem adevarul absolut.
Si sa nu va aud ca eu sunt pro Rusia sau vrajeli de genul ca va injur. Eu sunt pro viata, n-am chef sa inceapa handicapatii vreun razboi din cauza prrrostilor ca voi ce pun botul la orice propaganda. Interesul meu e sa traiesc nu sa ma trimita astia in vreun razboi inceput din motive mincinoase si sa mor ca un frraier. Mmmmuie alora spalati pe creier.
Bai idddiotilor, nici macar nu stiti cine a pus bombele acolo si deja injurati Rusia. Voi sunteti rezultatul propagandei anti Rusia ce are loc 24/7 la tv si pe internet. Stati bai specimenelor in banca voastra daca n-aveti treaba cu realitatea.
Corect.
Si "mai" :)
”nu m-ai pot eu ” :))))))) Mai bine postezi in limba maghiara decat sa pocesti limba romana in halul asta.
La..,scuze !!! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.