Alte știri din fotbal
Cele 32 de echipe rămase în cursa pentru Liga 2 » Cât de complicat e sistemul de promovare în acest sezon
0
Ciprian Marica, despre problemele lui Mircea Lucescu: „Probabil l-a consumat și acest meci cu Turcia”
0
Mircea Rednic, despre starea de sănătate a lui Mircea Lucescu: „Nu poate trăi fără fotbal”
0
Universitatea Craiova, victorie fără emoții în amicalul cu CSM Slatina
0
Știri din fotbal internațional
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
0
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
pune-o aici, să ne cunoștem! :))
TREI ARTICOLE PT..O OMENIE MARCA FC-B.. IN OGLINDA..CU FCSP... PAI DACA TOATA LUMEA STIE SCORUL ..CUM SA DEA TUDOR 2 PENALTY SI ELIMINARE?
Psst !! Invat japoneza . Aia scrisa ti-o las tie ca tot ai terminat universitatea .
Ironia soartei . Fuhrerul era adeptul unei populatii 100% formata din blonzi cu ochii albastrii rasa caucazieni in timp ce actualul conducator ii primeste cu bratele deschise pe brunetii cu ochii negri rasa pur araba. Ma zvicolesc pe uscat sa inteleg !!
Zi-i metre, lasă noptașii! :)) Ei e piese! :))
Tu nu poți să revezi ptr. că n-ai văzut. :))
Inceputul filmului e fabulos . Se vorbeste numai in japoneza fara traducere . Oricum una peste alata toata lumea e uimita de cum germania a reusit sa faca fatza luptind impotriva britanicilor , rusilor si americanilor in acelasi timp dar se uita asa usor ca sua a luptat impotriva a doua mari puteri in acelasi timp . Deutschland uber allles and divine wind.
Hai sa-ti trimit si eu Scrisoarea lui Neacsu din Campulung, s-o revezi si pe aia... :))
Revad "Letters from Iwo Jima" .
...si eu care ziceam ca varzelona castiga lejer acest meci...1000000 de scuze...Forza Bayern Munchen!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.