Alte știri din fotbal
Start în Andorra U18 - România U18 » „Tricolorii” lui Ion Marin încep drumul spre EURO 2027
0
Ce știe Arda Guler, starul celor de la Real Madrid, despre România: „Sunt onorat să fiu comparat cu Gheorghe Hagi”
0
Pavlo Isenko a fost operat la Barcelona » Cât va sta departe de teren
0
Vincenzo Montella debordează de încredere, înainte de Turcia - România: „Vom reuși să câștigăm” » Elogii la adresa lui Mircea Lucescu: „Din acest motiv...”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul antrenor al lui Gheorghe Hagi, diagnosticat cu o „boală teribilă”
0
Manchester United pregătește arena-gigant de DOUĂ miliarde de lire » Planul: să fie gata pentru finala Campionatului Mondial!
0
Barcelona transferă titularul lui Chivu: „El este alesul și o prioritate absolută. Hansi Flick și-a dat deja acordul”
0
Premier League poate da 11 echipe în cupele europene!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
0
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Avertizare meteo ANM de ploi de până la 35 l/mp, ninsori și vânt puternic, ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
Celălalt Istanbul: partea întunecată a metropolei în care joacă România » ...
GSP SPECIAL
Patru tactici-cheie prin care Iranul poate forța retragerea SUA, chiar dacă ...
Libertatea
Pt..Erevant... Ma afonule, dute si trage apa ca habar nu ai de fotbal! Real distruge fotbalistii buni,ai cumpara pe preturi mari si ai distruge! Robinho e si mai talentat decit Ronaldo, uite ce au facut cu el, rezerva, La fel Cu Roben,Heinze, Saviola, Sneijder, Beckham, Roberto carlos, Zidane, si sa nu uitam de.. Hagi!Real distruge marii jucatori! Ronaldo e star la MAN U,nu va mai fi la Real! Nici nu are stilul lor de joc! Mai gindeste inainte sa scoti gunoi din Gura, sperma afona ce esti!!
Din moment ce refuza sa vand un jucator,inseamna ca se gandesc doar la binele echipei.Iar pentru ronaldo mai bine ca la manchester nu as vedea unde.Manchester este cel mai bogat club si cel mai valoros in momentul de fata.iar patronii sunt puternici..cei care injurati o faceti degeaba inati cultivativa in fotbal...
Cristiano Ronaldo tot la REAL va ajunge..... PS: Da-l naibe pe Alex Ferguson
de unde stie asta ce-au aia in pantaloni? fuckin' gay
CORECT....asa trebuie procedat
Un jeg este ronaldo daca pleaca dupa cate ia facut sir este un nimic un jeg si jumatate daca vrea sa plece
ar fi cea mai mare greseala a lui, ar face exact ca si beckham frate cand la man.utd. esti dumnezeu, sti platit cu peste 150k lire/saptamana nu vad logica, dar oricum el decide
sange1n c-o-a-i-e ba rstatule d bulet asta a.. si e un fel d a spune .. idiotule
Astia patroni adevarati. Desi au fost contestati uite ca au bagat bani si MANU a castigat UCL-ulul.
de unde stie ¨Fergie¨ ce au fratii in pantaloni? a facut proba de microfon? Cristiano la Madrid
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.