Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi, explicație după eșecul cu Croația U19: „Am jucat cu jucători de la Barcelona și Bayern”
0
Alexandru Băluță s-a răzgândit » Semnează cu altă echipă din România
0
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
3
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
4
Știri din fotbal internațional
Neverosimil: dubla campioană mondială e la un pas să meargă acasă, după ce a gafat ca la amatori
0
Videoclip viral! » Un jucător paraguayan îi ia arbitrului ceasul!
0
Un debutant cum rar se vede la Mondial: Capul Verde a doborât un record vechi de 32 de ani
0
„În a doua repriză, chiar am adormit” » Zlatan Ibrahimovic a taxat un meci de la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Ai ramane uluit de ce bani au turcii, pe langa faptul ca au o gramada de jucatori foarte buni in campionat, au si buget anual / sezon cum vrei sa ii spui de 40-50 de mil de euro, iar anul acesta dupa semnarea cu noul sponsor si alte manevre au undeva la 100-120 de mil de euro bugetul total,acuma calculeaza tu daca isi permit s-au nu.
Nu mi se par mari transferuri, adica forlan e un jucator spectaculos dar are o varsta
haha ! nu stii ce bani invart turcii :)
nu-i va lua niciodata....n-au ei bani de Atletico Madrid...
Pierde primul 11?Mai degraba pierde lotul.Si cand il auzeam pe bisnitarul-var ca peste 3 ani maxim il vom vedea la Real Madrid.Asa se intampla cand nu poti sa te implici tu la o echipa sa impui anumiti jucatori in primul 11(cazul Dinamo=Margaritescu,Catalin Munteanu etc).Nu te impui intr-un timp scurt,clubul cauta inlocuitori.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.