Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, detalii noi de la FCSB: „El își dorește să vină. Ar fi cea mai mare lovitură”
1
Gata, Alexandru Pantea a plecat de la FCSB! » Destinație neașteptată
1
Vor să se bată la titlu în Superliga cu Andrei Ivan: 12.000 de euro pe lună, contract pe 3 ani
7
De ziua Rapidului, „Bocciu” a dus Peluza Nord la ștrand. Mesajul afișat înaintea plonjonului colectiv în apă
7
Știri din fotbal internațional
Paraguay - Australia și Turcia - SUA: o singură necunoscută în Grupa D » Toate scenariile + echipele probabile
0
În SUA, ca-n Quito! Cui a dedicat victoria Gonzalo Plata, eroul Ecuadorului cu Germania: „Merită mai mult decât oricine”
0
Nemții, fără milă față de „Die Mannschaft”: „Așa ieșim repede! Șanse mici în fazele eliminatorii”
0
Japonia - Suedia și Tunisia - Olanda: toate calculele în timp real » Fratele fotbalistului din Superligă marchează din nou!
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
9
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
„Nu poți să te lupți cu sistemul când ești șeful sistemului”: Nicușor Dan ...
Libertatea
Negocieri fără rezultat la Vila Lac. PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Afaceri pe terenul statului cu mai puțin de 300 de lei lunar. Firma șefului ...
Libertatea
Eram in finala daca antrenor era dan petrescu. E singurul care stie sa promoveze tineri: camora, hoban , culio, tamas , ei era o echipa de viitor
Dedicați fostei lui Torje un articol întreg și despre un sfert de finală al unui turneu final desfășurat în România scrieți 3 rânduri la finalul altui articol?! Se vede cât de mult vă pasă de sport...
Georgia trebuie sa schimbe " lacrimile în fericire " , iar Israel în lacrimi de " mirare " cum au ajuns aici ! Oricum ,felicitări pt. Ambele !
Ma amuza ca pe jurnalistii nostri ii preocupa soarta Georgiei, cu care momentan nu avem nicio treaba, nu cea a Israelului. Oare cei de la GSP stiu ca urmeaza o dubla oficiala cu Israel, ce poate fi decisiva pt calificarea la un turneu final? Nu ar avea mai multa relevanta decat lacrimile Georgiei sa vedem si noi o minima analiza a echipei u21 a Israelului, care poate da cativa viitori adversari ai Romaniei in calificari? Imi place cum jurnalistii sunt foc cand e vorba sa critice orice si pe oricine (de la nationala la cluburi), dar sunt constant corigenti tocmai la analiza sportiva (care ar trebui sa fie baza meseriei lor). Desigur, e greu sa mai faci analize sportive cand ai de analizat conturi de Facebook si Instagram ca sa mai promovezi vreo pitipoanca aducatoare de clickuri...
Doar un pescar crede ca penalty-urile sunt același lucru cu loviturile de departajare de la 11 m
da,sunt aia,aia care dau totul pe teren si mananca pamantul in fiecare secunda,lucru care la echipa Romaniei nu o sa vezi indiferent de antrenor Jucatorii Romaniei au deja masini,gagici pe faras,ce le mai trebuie acuma sa se omoare pt o tara care este iubita numai de cei de la 60 de ani in sus.Performanta la noi se va face numai in 10 20 de ani pentru moment toti sunt multumiti sa fim codasii Europei pt ca pe nimeni nu ii intereseaza nimic decat benficiul personal
Israelu’ sunt aia, de care vrea sa treacă Edi in calificări?
Aia e, băi nene, că ne-au *** pseudo-jurnaliștii lui *** cu echipa asta magnifică a Georgiei! Mare performanță ce au făcut ei, erau ăștia în extaz, le ridicaseră statui, hai gata, visul frumos s-a terminat, doar un balon de săpun precum ai noștri. Să lăsăm profesioniștii să își facă treabă, ce să caute România sau Georgia acolo sus cu infrastructura praf și corupția până la acoperiș?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Foarte bine, "s-a aratat oftica" cum se zice. A tras arbitrul cu echipa gazda in ultimul hal. Mai se mirau pe la tv analistii cum georgia a reusit si romania nu. Am aflat secretul: simulari, agresivitate si putina arbitrita
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.