Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii intervine în cazul lui Ștefan Târnovanu: „Este vina tuturor”
0
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Aproape toată țara intră de la ora 12 sub avertizare de furtuni cu grindină ...
Libertatea
Locurile interzise de pe țărmul Dunării, dispărute sub ape. „Grănicerii au ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Marian Voinea, afaceristul arestat în dosarul șpăgilor din industria de ...
Libertatea
Normal cand le trebuie 20 de ani, cand arabii cumpara ce vor, cand vor, la orice ora si distrug concurenta/competitia. Nu ma intereseaza ultimii 5 ani, vorbim de sumele totale, ca fotbalul nu inseamna numai 5 ani in trecut sau in viitor.
aha ...ajutata de arbitri zici la golul lui arsenal daca tu arbitru il chemi pe walker la tine ,in calitate de capitan,ai oprit jocul care se reia cu fluier mai ales ca golul a pornit pe partea dreapta .mai citeste regulamenre !iti inteleg frustrarea ca fan arsenal .referitor la bani daca (din nou)mai citesti vei vedea ca in ultimi cinci ani city este pe locul 11 in PL la cheltuieli.lui arsenal ca si lui liverpool le trebuie 20 de ani sa ia un titlu ...ACRII SUNT SRUGURII...
Halland ar trebui suspendat cateva etape!
O matahala care nu le are cu mingea
Bubui de inteligență artificială!
Haalat va primi o diplomă specială de arbitraj pentru că l-a lovit pe Ăsta Micu cu mingea și o rezervă de cinci cartonașe portocalii care îi vor oferi fiecare un penalty în min. 90, cartonașe ce pot fi folosite tot sezonul EPL, Champions dar nu și în amicale. E greu pentru Citeh, Guardiola și Haalat; toată lumea e dușmănoasă. Chiar și mama lui Haalat are postere cu Keano la ea în casă.
Nu prea te stii cu fotbalul, nu? Pep a reinventat fotbalul si zeci de fotbalisti trecuti pe la City. Daca verifici statisticile ai sa vezi ca VAR-ul nu a avantajat City de cand s-a implementat (nici in PL, nici in UC). VAR-ul a gresit de nenumarate ori, dar City a fost pe locutile 4-5 in ambele statistici. Haters gonna hate!
Arsenal, Chelsea, Real Madrid, barcelona, astea cum sunt. Seicii trebuie sa investeasca banii undeva. Care e pb ca o fac la city? Dar Asta nu a fost fotbal,cu micul arsenal stand in careul propriu 50min. Pt ce?
Ai vazut meciul ??? Vezi ca a fost penalty la Rodry cand s-a accidentat...la scorul de 1-0 !!! Cand a egalat Arsenal ...Arbitru l-a chemat la centru pe Walker ..iar cei de la Arsenal au dat drumul la minge fara sa astepte fluierul arbitrului ...exact pe partea lui Walker !!! La golul 2 a lui Arsenal ...au facut obstructii prin careu ...la portar si la un fundas ...au fost blocati sa nu intervina la minge ....mai nou se poarta asta cu obstructia ..se pun in fata la portar ...mai ales la cornere ...o sa inceapa si la noi cu mizeriile astea ....Arsenal s-a aparat din min 1 pana in min 100 !!! Cand te aperi in halul asta nu ai cum sa castigi campionatul !!!
Foarte urat gestul lui Haaland. Si arbitrul chior. Trebuia sa-i dea un galben scurt, ca sa calmeze spiritele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.